Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Epson SX218 nyomtató miért...

Epson SX218 nyomtató miért nem nyomtat, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Tudom, ez egy elég tág kérdés, de remélem, valakinek van jó tippje, vagy volt már hasonló helyzetben.


Amikor ráküldöm a nyomtatást, hallani a hangját, mintha nyomtatna, de a papírból kb csak 2 cm-t húz be, és ott is ragad, de hang alapján olyan, mintha semmi baj nem lenne, "nyikorog", mintha nyomtatna folyamatosan. A végén hosszabban berreg, mintha adná ki a papírt, de nem.


Néha annyit ír ki angolul, hogy probléma lépett fel, papír elakadás. De ez a szöveg nem mindig jelenik meg. Felnyitottam, nincs semmi probléma.


Vártam pár napot, ki kapcsoltam, bekapcsoltam, stb, de nem jó. Egyéb ötlet, mit probaljak még?

Laptopról nyomtatnék, Usb-vel, Windows.


Köszönöm szépen


2022. márc. 20. 05:47
 1/2 P.O.C. ***** válasza:
Valami mechanikai hiba lehet. Nézd meg, nem maradt benne valahol papír darabka.
2022. márc. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Átvilágítottam mindenhol, sajnos sehol nincs még egy cafat papír sem :( Lehet, hogy poros inkább... Beviszem majd számítógép boltba :/
2022. márc. 20. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!