Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel Celeron 420 1,6Ghz....

Intel Celeron 420 1,6Ghz. Gyorsabb lesz a gép?

Figyelt kérdés

Egy több éves gépet újítottunk fel, csak kompatibilitási hiba miatt nem tudtuk beletenni az intel pentiumos procit. A kérdésem a következő:

Most egy AMD Sempron 2800 1,6Ghz a gyorsabb vagy az intel celeron 420 1,6Ghz-es proci a gyorsabb?


A mostani AMD kb 5-10 perc alatt indítja el a gépet és pl. egy oldal betöltése is fél-egy percet vesz igénybe.


2010. szept. 13. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Fura, mert nekem is olyan AMD-m van, de a bootolás olyan 2 perc lehet, az oldalbetöltés meg pár másodperc, pedig lassú netem van. A celeront szerintem inkább hagyd.
2010. szept. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez már eszméletlenül belassult. A reakcióideje katasztrofális. Az XP telepítés nem megoldás, már próbáltam.
2010. szept. 13. 13:36
 3/6 anonim ***** válasza:
A Sempronnak kell gyorsabbnak lennie, de hogy egy weboldalt mennyi idő alatt tölt be, annak vajmi kevés köze van a konfighoz.
2010. szept. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ajánlhatom a proci hütés cserét lehet hogy tull meleg!

vagy van egy program neve"windows doctor" töltsd le ingyenes!

ott megmár mindent tudsz ha kell segitség hozzá

kajcinfection@hotmail.com msn cimen megtalálsz:)és segitek

2010. szept. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

AMD-t se tudtok belerakni.Amúgy vegyétek le a ház oldalát és poroljátok ki,cseréljétek ki a processzor hűtőt pl ilyenre: [link]

Vegyetek még bele 1GB ramot,csináljatok rendszer töredezettség mentesítést,telepítsétek újra a windowst.

2010. szept. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tesomnak(amit en hasznaltam 2 evig) Sempron 2200+ van es eleg elfogadhatoan megy meg most is, de szerintem egy ilyen regi Celeron nem biztos hogy jobb lesz mint a mostani.
2010. szept. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!