Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen hardvereket kell...

Milyen hardvereket kell kicserélni a gépben ha az újabb játékok szaggatnak?

Figyelt kérdés
A régi játékok jól futnak rajta,de az újabbak már szaggatnak.
2010. szept. 12. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon régi, akkor az egészet. Ha AMD és mondjuk AM2+ os lappal rendelkezel, elég lehet "csupán" processzor+ videokártya, illetve RAM bővítés.
2010. szept. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Légyszives írd le milyen géped van és konkrétan milyen játékra gondolsz milyen beállításon


PL:512 RAM 256 Videókarival megy a crysis is 800*600 minimumban én nem nagyon szaggat viszont ha DIRT 2zni akarsz

1920*1200 fullon (vagy több monitoron) akkor most menj be a legközelebbi számtechboltba és a legdrágább configot kérd amit csak ösze tudnak rakni az TALÁ vinni fogja 20FPSel

2010. szept. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ácsi, számtechboltba nem kérünk komplett konfigot, mert az esetek többségében átvernek. Inkább kérdezz engem, ha új gép kell, segítek összerakni egy nem lehúzósat. :)
2010. szept. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A legdrágább nem a legjobb ;)

Mert játszani Xeon/Opteron processzorral és Quadro FX/Firepro VGA-val nem nagyon tudsz majd.

Amúgy egy 120-130 ezerből össze lehet pakolni egy olyan gépet amin nem akadnak a mostani játékok.

2010. szept. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kösz a gyors válaszokat ez a gépem:

Videokártya:Videokártya NVIDIA GeForce 6200 (256 MB)

3d gyorsító:3D gyorsító nVIDIA GeForce 6200 AGP

hangkártya:Hangkártya C-Media CMI9739A/9761 @ VIA AC'97 Enhanced Audio Controller

Cpu:CPU típusa Intel Pentium 4, 3000 MHz (15 x 200)

processzor:Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.00GHz

2010. szept. 13. 17:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Hello

2. vagyok tényleg igazad van hogy nem a legdrágább a legjobb de azért én csak azért mondtam mert mezei számtek. boltban nem agyon szoktak szervereket összerakni (a környékünkön mindenesetre nem nagyon ) igaz hogy 120-130 ból nagyon jó konfigurációt lehet összedobni de én ha nem olvastad a dirt 2 fullt hoztam fel példaként aminél kétlem hogy ennyiből az alaplap + cput+ramot megúszod

2010. szept. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!