Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen multifunkcionális...

Milyen multifunkcionális nyomtatót vegyek?

Figyelt kérdés

Vagyis olyat szeretnék, ami tud nyomtatni, fénymásolni, szkennelni. Metro-s újságban láttam egy ilyet:

[link]


Erről vélemények?


Vagy esetleg saját tapasztalatok, h mi éri meg, melyik rossz stb. köszi előre is.


2010. szept. 11. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
canon mp140 csak ajánlani tudom. Több mint 3 éve szolgál és semmi gond vele + olcsón lehet patront töltetni hozzá.
2010. szept. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Neékem egy HP Deskjet F2250 van. Nyomtatni, fénymásolni, szkennelni tud, semmi feleslege extra nincs benne, ami pluszban elromolhatna, és még olcsó is (akciósan 14 ezerért vettem). Igaz, kicsit régi gép, vannak hasonló árú utódjai (20 e környékén), viszont semmivel sem tud kevesebbet, és nagyon jó minőségben nyomtat.

HP-kat csak ajánlani tudom, szerintem ez is jóféle lehet (bár én sokallom az árát, hacsak nem profi minőségű fotónyomtatás kell neked, nem adnék érte ennyit).

2010. szept. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket:) Igazából nem profi nyomtatáshoz kell, csak itthonra. Most is tintasuguras a nyomtató, bár már eléggé tönkremenőbe van sajnos, pedig az is HP:S Elég drága hozzá a festékpatron, plusz mostanában nem is találunk hozzá.
2010. szept. 13. 22:23
 4/4 bp1985 ***** válasza:
Gazdaságossági szempontból epson-t ajánlom. Epsonomba a 4 patron annyi, mint hp-ba 1. És az enyémbe színenként tudod cserélni.
2010. szept. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!