Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha eddig Nvidia GeForce...

Ha eddig Nvidia GeForce 5200-am volt, akkor egyszerűen veszek egy Nvidia GeForce 9500-at és müködnek is a profibb játékok (GTA4, AssasinCreed)?

Figyelt kérdés

Nvidia GeForce 5200-am van, (Processzor:Intel Pentium 4cPU 2.66GHz) Akkor ha simán rendelek a neten Egy NVidia Geforce 9500-at ( pontosabban ezt: ZOTAC 9500GT 1GB DDR2) Akkor Rögtön müködni fog? Tehát nemkell más (proci vagy egyéb) -et cserélni:?

Köszi előre is a válaszokat ;-)


2010. szept. 11. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Az 5200as AGPs kártya, az újabbak pedig PCI-E-sek. Ha találsz AGPs verziót, akkor minimum grafikán fognak működni, de ne várj csodát, a processzorod sem mai darab. :P


Vagy veszel egy új alaplapot, ami támogatja a PCI-E-t, de akkor kell új processzor meg minden más is.

2010. szept. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 P.O.C. ***** válasza:

1. 9500 GT nincs AGP portra.

2. Ez a konfigot "fejleszteni" értelmetlen pénzkidobás.

3. GTA4, Assasin Creed?! :DDDD

Ezt ugye te sem gondolod komolyan egy régi s478-as foglalatú P4-es gépen?

2010. szept. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ÉRTEM. akkor tehát egy teljesen új gépet fogok venni:)
2010. szept. 11. 15:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Mondj egy árat és akkor összeállítok egyet :D
2010. szept. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A 9500-al meg amúgy is csak medium és high között menne, igaza van mondj egy árat!
2010. szept. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha játszani akarsz, akkor inkább már konzolt nem?:D Azt nem kell gyakorlatilag sose fejleszteni, mégis nagyobb élményt nyújt néha egy-egy játék, mint PC-n:)
2010. szept. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 P.O.C. ***** válasza:

Hát én ezt kétlem, el nem tudok képzelni egy FPS játékot konzolon. Illetve el tudok, mert próbáltam. De valami katasztrofálisan sz@r volt az irányítás.

Ráadásul a legtöbb konzolos akció játék, valóság érzet romboló 3. személy nézetes. Ha kicsit elgondolkozunk rajta a valóságban se látjuk a saját seggünket.


Esetleg egy két sport és autó szimulátort el lehet rajta tologatni, de a stratégia szinte megint csak kizárva.


Szóval PC rulez ! ;)

2010. szept. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igaz:D Bár az FPS játék tényleg elég elviselhetetlen konzolon, azt elismerem:) De stratégia játékot azért lehet rajta könnyedén játszani(szerintem:D) Bár nem tudom pontosan, rég játszottam TV-s konzolon, mivel nekem Nintendo DSi konzolom van:)
2010. szept. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

hát max 60-80k de ink kevesebb..tudom hogy kevés..de a legjobb tudásotok szerint milyen gép jönne ki ennyiből??

Egyébként van Consolom..PlayStation2xD

2010. szept. 15. 19:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!