Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alienware m17x játékra?

Alienware m17x játékra?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Alienware m17x laptop i7-720qm 6giga memoria, 1tera merevlemez, Ati crossfireX Mobility Radeon HD 5870 (2 x 1 Go) elléggé erős éstartós játékra? Nem akarok olyan válaszokat hogy"vegyél asztalit" mert nekem Lap-top kell, csak tudni szeretném hogyha veszek egy ilyet akkor tudok-e majd játszani rajta, vagy felejtsem el a game-eket, mert ugyse fogok tudni lap-topon játszani.
2010. szept. 11. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Idejöttél dicsekedni? Ez a laptop erősebb mint az én asztalim :D
2010. szept. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem dicsekedni jöttem, azt nem egy anonim oldalon tenném, csak tudni szeretném hogy megfelelő-e. először is tudni szeretném nincsenek-e hűtési gondjai, amugy még a proci és a grafika kártya teljesitménye is érdekel, mert hiába i7 és ati radeon hd 5870, ezek jóval gyengébbek mint a hasonló nevű asztali társaik.
2010. szept. 11. 14:03
 3/7 Nihat ***** válasza:

A merevlemez nagyon rossz. Olvastam az alienware oldalán a laptophoz érkezett hozzászólásokat, és akik panaszkodtak rá, azoknál a gondot a merevlemez okozta. Persze a panaszokat azóta már törölték az alienware-esek, hogy ne rontsák a hírnevüket...

Játékra természetesen nagyon jó, évekig nem kell újat venned.(Persze ha nem romlik el... :D)

2010. szept. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én még mindig nem értem ezt az PCs játékmániát, ha valaki játszani akar vegyen egy konzolt mondjuk egy ps3-mat nincsenek erőforrás gondok, és az ár nyolcadából kijön. Persze nem is avul el olyan gyorsan mint a PC, főleg laptop.


Ennek az erőműnek az árából 3 konzolt tudsz venni játékokkal, gondold meg, veszel egy gyenge pct netezésre filmezésre stb. és egy bivaly konzolt amivel évekig nincs bajod.

2010. szept. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem hiába akarok laptopot, sokat utazok, és nem mindig vihetek magammal laptopot+konzolt+joystikot+tévét, sem asztali gépet.
2010. szept. 11. 14:45
 6/7 A kérdező kommentje:
szoval gondvan a merevlemezzel?
2010. szept. 11. 16:05
 7/7 anonim válasza:
hát nem tom de erre van kitalálva akkor ez is megy rajta, e ez a merevlemezes dolog engem is érdekelne
2010. okt. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!