Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Másnak nem tűnt fel, hogy az...

Másnak nem tűnt fel, hogy az iPhone 13 pro fényereje gyengébb mint az előző csucsmodelleké?

Figyelt kérdés

Nappal állandóan maxon kell működtetnem, korabban ez egyik iPhone-ommal sem fordult elő.


Tudom az OLED korlátait fényerőben (a LED-hez képest), de már a X is OLED volt, ha jól tudom, és mégis nagyobb volt a fényereje.



2022. jan. 30. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Most a kedvedért felhúztam 2/3-ról 100%-ra a fényerőt,de a kivilágított szobában kibassza a szemem...
2022. jan. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem. Az enyémnek brutális a fényereje. Összehasonítottam egy 12-essel, szabad szemmel érzékelhetetlen a különbség.
2022. jan. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Takysoft ***** válasza:

[link]


Magasabb a fényereje, mint az iPhone X-nek.


Előfordulhat, hogy hibás a készüléked. Érdemes bevinni oda ahol vetted (gondolom iStyle vagy vagy valami hasonszőrű) és ott rákérdezni. Értenek is hozzá (ennyire legalább is), és össze is tudod hasonlítani a bent levő készülékekkel.


(még akkor is beviheted egy iStyle-ba összehasonlításra, ha nem ott vetted)

2022. jan. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!