Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Visszafoghatja a gép teljesítm...

Visszafoghatja a gép teljesítményét, hogyha a System mellett 1TB + 250 GB HDD lóg a gép nyakán? (amik 90%-ban tele vannak).

Figyelt kérdés
..én abból kifolyólag gondolom, hogy igen, mivel ugyebár majd 1,5 TB kell, hogy készenlétben álljon örökké arra a célra,hogyha esetleg használni akarjuk azokat..
2010. szept. 10. 03:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Ezzel meg nem is tudom mit akartál mondani: "ugyebár majd 1,5 TB kell, hogy készenlétben álljon örökké arra a célra,hogyha esetleg használni akarjuk azokat.."
2010. szept. 10. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
arra hogy orokke az a 1.5 TB adat szolgalatban van, mikozbe a gep uzemel..
2010. szept. 10. 05:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Tehát arra gondolsz, hogy a sok adattal mindig "foglalkoznia" kell az oprendszernek ahhoz, hogy bármikor elérhesd őket? Mert ha igen, akkor megnyugtatlak, hogy ez nem úgy működik, ahogyan te gondolod. Ha jól megrakod HDD-kkel, akkor nem lesz kisebb a teljesítménye.
2010. szept. 10. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem így megy. Nekem 3Tb van a gépre kötve és hidd el, nem lassabb ;).
2010. szept. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszi azoknak akik segitettek!


JA es Franko hogy vannak olyan okos emberek akik itt adjak magukat!

Azoknak uzelem hogy OLVASSAK el a honlap cimet ,es menjenek az Informatikara okoskodni!

2010. szept. 10. 12:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!