Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HP Pavilion 15 laptop megéri...

HP Pavilion 15 laptop megéri 2022-ben?

Figyelt kérdés

Régóta gondolkozom már laptop cserén, a mostani már nem igazán szuperál túl jól. A mostani laptop árak mellett nem volt túl könnyű a keresés de végsősoron rátaláltam erre a laptopra.

Nem vagyok az a nagy gamer, néhány játék van csupán amikkel időnkénként lefoglalom magamat. Ezekre alkalmas lehet? (nem nagy igényű játékok, a mostani 4 ramos gépemen azonban fix hogy szaggatnának )



2022. jan. 29. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A HP ilyen néven kb. 1000-féle modellt hozott ki. Pontosan melyikről van szó?
2022. jan. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
HP Pavilion 15-eh1004nh 396M5EA Notebook
2022. jan. 30. 00:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs benne dedikált videokártya, az integrált pedig nyilván gyengébb. Ha játszani akarsz, hasonló áron szerintem érdemes megnézni pl. ezt:

[link]

Nincs Windows, és az SSD is kisebb, van viszont egy GTX 1650.

2022. jan. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

5500U önmagában jó proci, gpu nem gamer.

https://www.youtube.com/watch?v=CPjOMfG7jLo (mondjuk itt 16g ram van)

ha nagyon akarsz el lehet vele játszani/esetleg gamepasst venni hozzá, de ha komolyabb játékkal játszanál vegyél jobbat

2022. jan. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én 1 hónapja HP Pavilion 15-öt vettem, a Gaming verziót.

Ryzen 5, SSD és GTX 1650 van benne (az integrált kártya mellett). Jól szuperál eddig.

2022. febr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!