Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem ismeri fel a gépem...

Miért nem ismeri fel a gépem az mp3 lejátszómat?

Figyelt kérdés
Eddig mindig felismerte a gépem a Samsung ypu3 típusú mp3 lejátszómat de egyszer csak azt írta ki hogy ismeretlen eszköz, a windows nem ismeri fel, cseréljem ki az eszközt. Először azt hittem tényleg elromlott de kipróbáltam máshol és ott működött. És egy másik mp3-mast is kipróbáltam a gépen és az sem működött. Tehát a gép a hibás. A fényképező usb-jét viszont felismeri... Nagyon hálás lennék ha valaki tudna nekem segíteni. Előre is köszönöm.
2010. szept. 9. 20:38
 1/3 Baliii ***** válasza:
Hát próbálj leszedni hozzá egy illesztőprogramot. Elvileg minden ilyen dologhoz adnak egy telepítő lemezt. Van olyan usb-s eszköz amit autómatikusan felsimer a rendszer.
2010. szept. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
vettem egy Ipod-ot és azt sem ismeri fel...és nem adtak hozzá telepítő cd-t :/
2010. szept. 10. 20:53
 3/3 Baliii ***** válasza:
Mondd meg nekem a típusát és keresek neked egy programot ami felismeri.
2011. aug. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!