Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Újra tettem az XP-t, és most...

Újra tettem az XP-t, és most nincsen hang. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Szóval, régen ugyanezt a fülest, hangszórókat használtam és működtek is, CD-t meg nem nagyon találtam és nem is emlékszem, hogy lett volna hozzá. Milyen program kellene?

(A hangfal márkája: Logitech z 323)


2010. szept. 9. 16:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A hangkártyához kell driver. Az, hogy milyen a hangkártya típusától függ, a hangfal lényegtelen ebből a szempontból.
2010. szept. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 P.O.C. ***** válasza:

Nem a hangfalad típusa az érdekes.

A hangkártyádhoz kell illesztőprogram. Ahhoz linket pedig akkor tudunk mutatni, ha elárulod az alaplapod típusát. PCI-os hangkari esetén pedig annak a típusát.

2010. szept. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

High Defintion Audio Driver.

Ennyi az egesz!

2010. szept. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 P.O.C. ***** válasza:

Csak nem látnok vagy bakker? :D


Menj akkor szerepelni a Budapest TV-be :DDD

2010. szept. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Leszedtem az High Defintion Audio Driver-t, felis telpitettem, ujrainditottam a gépet, de semmi...
2010. szept. 9. 16:39
 6/11 anonim ***** válasza:

Nalam eddig minden esetben orvosolta a problemat a High Definition.

Esetleg huzd ki a hangszorot utana gyugd be imset, es kijon egy kis ablak ahol be tudod allitani a handszorodat.


Bocsi,de igy volt a legegyszerubb elmagyarazni xD

2010. szept. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Eleve semmi se jön ki, mivel nem is érzékeli, épp ez a baj.
2010. szept. 9. 16:46
 8/11 P.O.C. ***** válasza:

Én nem értem, miért olyan nehéz ideírni mi az alaplapod típusa? Már rég túlehetnél rajta!

Kismillió chipset gyártó cég gyárt HDA chipeket.

ADI, SoundMAX, Realtek, VIA, C-Media, stb..


Marhára nem elég az, ha csak beütöd a gugliba hogy "High Defintion Audio Driver"

2010. szept. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

OFF: Az alaplap típusát legkönyebben talán a WinAudit nevű programmal tudod megnézni, amelyet nem kell telepíteni, csak lefuttatni.

ON: Ha ez megvan, google-lel rákeressel a nevével fémjelzett driverre és azt telepíted.

2010. szept. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

POC légyszi segits:D

VIA VT8237A/8251 High Definition Audio Controller

Ez volna az nem? És itt olvastam olyat is hogy, "általában a graf. kártyához is van driver, mert ha az sincs felrakva akkor esetleg szaggatva megy a kép pl az ablakok ide oda mozgatása." . nekem még ez is problémám lenne.

2010. szept. 9. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!