Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen Pendrive-ket tudtok...

Milyen Pendrive-ket tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
akarok venni egy olcsó Pendriveot,nem kell hogy márkás legyen csak hogy 1-2 cucc rá férjen de azért legalább 2GB-os legyen....szerintetek melyik a legjobb és miért és kb mennyibe kerülne?és mi az hogy írási sebesség emg feltöltése sebesség??
2010. szept. 8. 22:18
 1/4 A kérdező kommentje:
jha és még az lenne a kérdésem hogyha itthon felteszem pl a msn 9.0át és úgy teszem rá a sulis gépre info órán akkor futni fog?
2010. szept. 8. 22:21
 2/4 A kérdező kommentje:
jhaaa és kaphat vírust?
2010. szept. 8. 22:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Irasi sebesseg az hogy milyen gyorsan masol a stickre. Marka szerintem mindegy, nekem 2 kamu 4 gigasom van, nagyon olcsok voltak(valami 4500 a ketto) es masol stickre 15-20 megaval akar, stickrol meg gyorsabban. Amugy azt hiszem Corsaireket dicserik legjobban, de azok picit dragabbak.
2010. szept. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az Messengerből van portable verzió, de amit otthon telepítesz fel az nem hordozható. A pendrive-ra is kerülhet vírus és az egy automatikus futtatással a gépeden is tovább terjedhet. A vírusirtók azonban az eltávolítható médiákon is keresnek, vagyis a pendrive-on is, szóval jó eséllyel nem fog fertőzni ha normális szoftvered van.


Nekem van Sony és PQi, és Maxell pendrive-om is de valamelyiket a DVD-lejátszóm, valamelyiket a Nintendo Wii, némelyiket meg egy-két PC nem ismer fel. A Kingston idáig mindenbe jó volt, így ezt saját tapasztalat alapján tudom ajánlani. 2Gb-os tárkapacitással már nem érdemes venni egyébként ilyesmit, minimum 8Gb amivel jó eséllyel nem gyűlik meg a bajod (erre fér DVD, játék, a tömörített AVI-k, amiket ugye már nem 700Mb-os szabvány szerint, hanem ~1,5, ~2, ~2,5 Gb-os méretre nyomnak le). Szerintem.

Ezekből mondjuk válogathatsz:

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. szept. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!