Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ilyenkor mi a teendő, vegyem...

Ilyenkor mi a teendő, vegyem vissza a laptopot hibásan?

Figyelt kérdés

Eladtam tegnap egy kis értekű laptopom amin loloztam 2évig tegnap felküldtem futárral a vevőnek, de előtte egész délelőtt törölgettem a dolgaim róla se előtte se utána semmi probléma nem volt vele (sosem) bar teny h 3 eves laptop volt. Majd mikor a vevő átvette ma délután (op rendszert leszedtem róla no ossal küldtem) majd este írja h van egy kis baj a laptoppal a j betu folyamatosan megy és leszedte a bill lapot oda belevan szerinte borulva egy kis kóla Majd rá ír 10percre h már az összes bill össze vissza ír

Hisz én biztosan tudom h jó laptopot küldtem használtam évekig Vagy így h a vevő futárral küldeti magának vállaljak érte felelősséget? Mert másra nem tudok gondolni Nem nagy tétel vmi 60ezer ft de bántja a lelkem h tudom én jó laptopot adtam fel.



2021. dec. 30. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mit beszéltetek a vevővel? Hogy vállalsz rá valamennyi garanciát, vagy ilyenről nem volt szó?

Ha te tényleg jó állapotban adtad el a gépet, akkor én kicsit kételkednék a vevő szavaiban is. Főleg ami a kólát illeti. Vagy az esetleg még te voltál mikor nálad volt?

Benne van a pakliban, hogy neki sikerült a gépet tönkretennie, most pedig tőled várja, hogy visszavedd. De viszont egy új gépet sem fog neki senki visszavenni/kicserélni ha a hibát ő okozta.

2021. dec. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

67ezres laptop, nem beszeltunk garit

Jo allapotban hibamentesen adtam fel, emiatt is bant ez az egész

Ezert irtam ki ide, erdekel más velemenye...

2021. dec. 30. 23:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel, hogy nem vállaltál garanciát, nem kell semmit sem tenned. Ha át akar b@szni, akkor hagyjad a búsba. Ha tudja a lakcímedet, akkor nem ajánlom, inkább egyezzetek meg. Én sosem adom meg a lakcímemet. Ha élőben veszi át a vevő, akkor egy megbeszélt helyen találkozunk.
2021. dec. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nálad tényleg jó volt, és nem vállaltál rá garanciát, akkor nem kell visszavenned.
2021. dec. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!