Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Acer Predator 17X (GX-791-73KD...

Acer Predator 17X (GX-791-73KD) Notebook tudja kezelni az 5tb HDD-t ?

Figyelt kérdés
[link]
2021. dec. 30. 16:07
 1/8 Dongaben ***** válasza:

Igen. Rendszer függő. Win7-től felfelé már csak partícionálás kérdése.

Azt megkérdezhetem, hogy minek ekkora kapacitású HDD egy laptopba? Csak lkíváncsiság. :)

2021. dec. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Több HDD-m haldoklik ami régi és fontos adatokat lementem rá. + elég sokat töltök fel Torrent oldalakra is. Így leváltom a mostani 2TB-os HDD-m erre. :D
2021. dec. 30. 16:20
 3/8 Dongaben ***** válasza:
GPT partíciós táblát válassz majd fomázáskor. Szektor méretnek... Ha sok HD-s filmed van, akkor 2048 Kb-t Ha megengedsz egy tanácsot: Ennyiből egy NAS, és hozzá 3Tb-os WD RED kijönne kb. És nem terhelné a géped. De a te döntésed.
2021. dec. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
NAS-on gondolkodtam de 50x ezer forindtbol én nem tudtam meg kihozni. Legalbb is én nem talalok olcson nast. De ha te tudsz ebbe segíten azt nagyon köszönöm.
2021. dec. 30. 17:29
 5/8 A kérdező kommentje:
50 ezer*
2021. dec. 30. 17:30
 6/8 Dongaben ***** válasza:

Hát igen... Anno 16500 Ft-ért vettem az ASUS NAS-t, amit ma is haszálok. Ma 2x3 Tb WD RED HDD-vel. Így volt 60e Ft. "Kicsit" elszálltak az árak itt is. :( Ezt nem néztem a válasz előtt.

Egy "Brandt gép" viszont jó lehet seed-szervernek. 20e Ft-ért használtan már lehet kapni. Nem életbiztosítás persze, mert ezek a legolcsóbb alkatrészekből készültek, de azért strapabírók.

2021. dec. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Olyan olcsón :O

Linkelnéd nekem kérlek, ha még van ilyen árba.

Mert ahogy nezem olcsobbak a 3,5 feles hdd-k mint a 2,5 felesek. Csak nekem laptop van egyedül a háztartásba.

De így ha lenne olcso nas akkor tuti vennék 3,5 feles hdd-t

2021. dec. 30. 18:07
 8/8 Dongaben ***** válasza:

6 éve volt... Most ránéztem a használt árakra is. ANYÁM! Tudtam, hogy felmentek az árak...de ennyire?

Azért nincs baj, mert a magyar ember találékony! :)

Én ezt tenném a mai árak mellett:

Egy egyszerű, használt gép: 20e Ft

Jó minőségű WiFi kártya újonnan: 5e Ft.

HDD-t kell bele tenni, és Íme: Egy NAS.

Ha egyedül, vagy kettesben élsz a pároddal, akkor felesleges a NAS. Ez olyanoknak jó, mint én, aki együtt él több generációval egy nagy házban. :)

2021. dec. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!