Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem magyar az okos...

Miért nem magyar az okos tv-hez vásárolt billentyűzetem nyelve?

Figyelt kérdés
Nem règ vettem az okos tevemhez (samsung) egy toucpaddel ellátott billentyűzetet. Amikor bedugom a billentyűzet adóvevőjét a tévébe, azonnal felismeri és működőképessé válik viszont a karakterek fel vannak cserélve és a touchpad sem működik. Z helyett Y, Á helyett ‘ és mèg sorolhatnám. A tv beállításai között automatikusan választotta ki a magyart, mit lehetne még beállítani hogy jók legyenek a karakterek es a touchpad is működjön? (Hama kw600-t)

2021. dec. 28. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Valószínűleg ez angol billentyűzet, van valahol olyan, hogy magyar?
2021. dec. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Közben azt vettem észre, hogy ha megnyitom a webOs böngészőjét jó minden, karakterek, touchpad. Viszont ha az előtelepített youtube-ot vagy netflixet nyitom meg akkor fennall a problema.
2021. dec. 28. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!