Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legolcsóbb laptop...

Melyik a legolcsóbb laptop ami ezt az asztali gép teljesítményt eléri?

Figyelt kérdés

Olyan szeretnék vásárolni ami a lehető legolcsóbb de minden komponense legalább annyit tudjon mint egy ilyen gép:


Phenom II x4 940 3.0Ghz


8Gb ddr2


GT 1030 2Gb videokártya


120Gb ssd


Tudom hogy jobb az sok van, de engem az érdekel ami éppen ezt a szintet megüti cpu-ban és grafikailag is.


2021. dec. 17. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
2021. dec. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi, de ez használt én újat szeretnék. Elnézést nem írtam bele.

Viszont ami sehogy nem jön ki az a gt 610. Most néztem róla teszteket és ez azért jóval gyengébbnek tűnik egy asztali 1030-nál.

2021. dec. 17. 22:09
 3/7 A kérdező kommentje:
És memória mérete is csak 4GB.
2021. dec. 17. 22:09
 4/7 anonim ***** válasza:

A csíra GT1030 azért csak egy dedikált videókártya, teljesítményben néha meghaladja az új integrált RX Vegákat és az Intel Xe-t is. Egy új ultramobil i5 vagy Ryzen5 processzor és rendszerteljesítményben nagyon nagyon sokszorosan veri a Phenomot, de a GT1030 szintjét épp hozza.


Egy MX450-nel összerakott noti már bőven hozza a GT1030-at, viszont azt meg nem túl gyakran rakják belépő processzor mellé.


Ez talán már grafikában is hozza a kívánt szintet ( a többiben nagyságrendekkel gyorsabb):

[link]

2021. dec. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ez már így jó is lenne csak a ram kevesebb benne. Sokat dob az árán ha kérek bele plusz ramot? Egyáltalán lehet bele tenni?
2021. dec. 17. 22:30
 6/7 anonim ***** válasza:
PErsze bővíthető. De ha van keret akkor ne ilyen lomokat nézz, hanem vegyél egy rendes laptopot. Ha nem feltétlen kell a GT1030 teljesítménye akkor 200-ért már teljesen korrekt notik vannak. Ha erre rádobsz egy kicsit akkor tudsz venni olyan használtat amiben meg jóval komolyabb videókártya van.
2021. dec. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaaja, jó lenne tudni, hogy mivel játszol, amihez kellene erősebb videokártya?
2021. dec. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!