Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy használt xbox one x megér...

Egy használt xbox one x megér 117 ezret?

Figyelt kérdés
Játékok nincsenek hozzá csak az alaptartozékok
2021. dec. 13. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből már Series S-t kapsz újonnan...
2021. dec. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az jobb konzol?
2021. dec. 13. 20:37
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Igen, a jelenleg aktuális konzolgeneráció, még a One az előző generáció.

Csak az Xb Series S-nek nincs lemezmeghajtója.

2021. dec. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A One X-ek ennyiért mennek használtan. Szerintem is kissé túlárazott, bár most ilyen kifordult piaci helyzet van a chip hiány miatt.


A One X erősebb mint a Series S, viszont a Series S már nextgen gép, ami azt jelenti, hogy hosszabb távon egész biztos lesznek olyan játékok amik One X-re nem jelennek majd meg. A Series S nagy hátránya, hogy nincs lemezmeghajtója, ami azt jelenti, hogy csak digitálisan tudsz hozzá játékokat venni, ami gyakran drágább is lehet mint dobozosan. A használtpiac hiányáról nem is beszélve.

2021. dec. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

" csak digitálisan tudsz hozzá játékokat venni, ami gyakran drágább is lehet mint dobozosan. "


Ebbe egyszer én is bele futottam, a Far Cry 5-tel, amit digitálisan akartam megvenni, mert nem akartam boltba mászkálni és rendelésre válni. A microsoft storeon teljesen abszurd áron 22ezer Ft-ér kínálják még most is, míg boltba újonnan dobozosan 8 ezer-ért kapható. Viszont én áthidaltam a problémát és vettem cdkulcsot G2A-n 4300Ft-ért.

2021. dec. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az Xbox One X névleges teljesítménye 6 teraflops még a Series S 4 teraflops körül van. Bár, hogy ennek a gyakorlatban mekkora jelentősége van azt nem tudom. Próbáltam utána nézni, hogy a Series S mennyire tudja a 4K-t, de erről nem találtam egyértelmű dolgokat. Elvileg a 2K felbontású képet skálázza fel 4K-ra, de így is eléggé szép képet ad. Összességében én inkább Series S-t vennék, mert kérdéses, hogy az MS meddig fogja támogatni az előző generációs konzolokat és milyen mértékben.
2021. dec. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az eladók minél több pénzt akarnak kicsikarni belőle, a vevő minél kevesebbet.


Én az ilyen árakon mindig röhögök mint amikor pl laptopot akarnak eladni használtan, és ugyan azt a típust megkapod +30e ért vadi újan a boltból...

2021. dec. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az Xbox One X egy 4K gép de csak az előző generációra. A Series S egy 1080/1440p gép, de következő generációra. Az előző generációt a chiphiány tartja életben, amíg nem fogy elég új gép addig jönnek még rá játékok, de amint enyhül a dolog azonnal dobni fogják és akkor hirtelen nem fognak semmit érni az előző genes gépek.


A Mátrix Awakens demó jól mutatja mi a különbség: https://www.youtube.com/watch?v=WU0gvPcc3jQ


Ez a 99%ban valós időben megy, csak az új PS5 és Series X|S konzolokon lehetséges. Ha van nextgen konzolod ingyenesen letölthető és játszható.

2021. dec. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!