Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Dual VGA-hoz mekkora táp kell?

Dual VGA-hoz mekkora táp kell?

Figyelt kérdés
Üdv! Van egy 650w-os tápom(chieftec), és arra lennék kiváncsi, ez elég-e dual vga kártya használatára?(gigabyte gts 250 1GB).Kérdeztem egy-két helyen, szerintük elég, ám a kártya használati útmutatója szerint egy 1000w-os táp kéne. Viszont a kettőt együtt nem tudom megvenni, vagy kártyát veszek(még egyet, mert ugye már van egy), vagy tápot(de azt minek, hisz a jelenlegi is bőven elég). És mekkorát dob a teljesítményen, ha dual vga kártyát használok?
2010. szept. 5. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Elég, 1000W a gagyibbakra értendők, amik fele annyit képesek leadni. Mondjuk nem teljesen értem, ez a videokártya elég gyenge, kettő belőle többet fogyasztana, jobban melegedne, hűtés hangosabb lenne.

Egyszerűbb lenne egyet venni, de az erős legyen (AMD Radeon HD5700-5800-as széria, Nvidia GeForce GTX400-as széria).

2010. szept. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi
2010. szept. 5. 20:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég. Egy alap konfignak 400 as bőven elég ha ehhez hozzáadjuk még azat a 100-120 W amit ez eszik az még mindig csak 520, tehát simán bírnia kell.
2010. szept. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!