Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik az a webcam, ami...

Melyik az a webcam, ami működik Os X-szel?

Figyelt kérdés

Hölgyek, Urak!


Egy jó hete vettem - én naív - egy jó kis kamerát egy miskolci hipermarketben, amivel semmi gond nincs, mert szépen teszi a dolgát a pc-men. Csakhogy én Skype-olni ágyban szeretek :) és a Powerbookom nem ismeri fel.

A telepítő CD egyértelmű Windows, és sajnos ehhez a fajta kamerához a neten sincs semmilyen telepítőprogi Apple / Mac gépekhez. Hurrá. A gyártó maga sem késztít programot Os X-re.

Tudna nekem valaki ajánlani egy nem túl drága kamerát, ami használható Apple gépen is?

Elmegyek ma a Media marktba és tsaiba, de sztem ott se értenek hozzá- mert nem vindóóz...

Köszi előre is a segítségeteket!


2010. szept. 5. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:

[link] Itt találsz párat

[link] Próbáld meg a hipermarketes kamerát ezzel a programmal.

2010. szept. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az a macam program fel lett téve, sajnos zsemle.

Időközben vettem egy Trust HiRes WebCam Live nevű képződményt is ma, na annak legalább világít a LED ha bedugom az USB-be, de az sem megy.

A guta megüt.

Lehet jobban jártam volna ha az ebayről vettem volna egy nagyon komoly kamerát, vannak másodkézből 50 dollár körül 200 dolcsis ISight-ok meg Logitech kamerák.....

Nem tudom, tanácstalan vagyok, de az megy leginkább az agyamra, hogy senki se ért hozzá, az electro Worldben azt kérdezték meg, mi az az Os X.....Magyarország.

2010. szept. 5. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!