Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a gamer laptop mikor...

Ez a gamer laptop mikor avulna el szerintetek, ha játékra használnák csak?

Figyelt kérdés

Most nem az a kérdés, hogy megéri-e az árát, vagy nem, vagy asztali gép kell-e ebben az árban, vagy nem, hanem, hogy meddíg lenne "időtálló".


[link]



2021. okt. 7. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen rohamosan fejlődnek a játékok, én egy 5-6 évet mondanék. Ne vedd biztosra a válaszom! Ez csupán egy tipp :) de majd mások hátha meg tudnak benne erősíteni, avagy cáfolni. Kíváncsi lettem én is!
2021. okt. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Elfutkorászna rendesen... azért kérdéses, hogy hova rakjuk az elavulást? Ha oda, hogy mikor lesz az első olyan játék amit már nem képes elfuttatni minimum grafikán, natív felbontáson 50+ fps-sel, akkor az elég sokára. 6-8 év. De ekkor is még a legtöbb játékhoz elég lesz, csak lesznek már olyan új AAA címek, amiket direkt úgy írnak meg, hogy fejlesztened kelljen 🤷‍♂️
2021. okt. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sokáig ki fog szolgálni.
2021. okt. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Erre nem lehet igazán válaszolni. Függ attól is, hogy milyen játékokkal akarsz játszani, illetve hogy mit tekintünk időtállónak, illetve elavultnak. Nagyon sokáig jó lesz, de nagyon kevés ideig fognak rajta az éppen aktuális felső kategóriás játékok maximális teljesítménnyel futni.
2021. okt. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Ameddig a "játékok" kódjait újra nem írnák, lásd GOG

(good old games)


Régen ki voltam akadva, hogy mekkora gépigénye van már a Far_cry nak, mióta letöltöttem GOG-be a legócskább One-Happy acer notebookon is elindul és megy.. Kicsit újraírták a programját...

2021. okt. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Néztem ezta debil Mechwarrior 5 öt is, valami 15 giga a telepítője :D Ahha, inkább várok 6-8 évet amíg feldolgozzák ezt is, aztán majd kijön a 2 gigás változata, vagy az egész játéknak a klónja más névvel...
2021. okt. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#5


Azt mindig is sejtettem, hogy a játékokat direkt buherálják, hogy ne fussanak idősebb gépeken, de ez komoly?

Ennyire jó lenne a GOG?

2021. okt. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki! van ingyenes gyüjtemény oldal is, direkt letöltéssel de ami még 10-20 euró azok nagyrésze is fent van torrenten..
2021. okt. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezek a játékok egyébként is többször vannak eladva más-más nevekkel. Pl: Nézd meg a Midtown-Madness vs Gta közötti hasonlóságot is.
2021. okt. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#8,9


Aha... Nekem eddig a GOG-al csak a Saints Row 3, 4 miatt volt dolgom. Azokat imádtam. De majd ránézek, köszi az ötletet.

2021. okt. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!