Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettetek mostanában videókárty...

Vettetek mostanában videókártyát vagy ismertek olyan személyt aki mostanában vett?

Figyelt kérdés
Csak érdekesség képpen, hogy vajon mennyire eset visza az eladások száma az átlag emberek körében az elképesztően magas árak miatt.
2021. szept. 8. 10:25
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Nyilván való hogy durván visszaesett lakossági szinten. Mert akik nem bőven átlag feletti fizetést visznek haza, azok nem vesznek 300e-ért csak videókártyát azért hogy játsszanak rajta.
2021. szept. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Manapság leginkább csak cégek vesznek, akiknek szükség van rá a munkához. Én is adtam el egyet grafikai cégnek.
2021. szept. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly májusban vettem, még a nagy árkilövés előtt. Már akkor is használtat, mert egy konkrét játék miatt kellett aminek az 5 éves kártya is bőven sok (33%-ra hajtja 60 fps limittel), meg én már az akkori új árakat se engedhettem meg magamnak.
2021. szept. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. szept. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére kb két éve vettem komplett gépet vga-val, de most már hívő lettem január óta és remélem kihúzom addig, míg normalizálódik a helyzet, ha fog egyáltalán..

Erre ha a bitcoin nem csinálja azt amit előző évben, akkor jövő év tavaszán számítok, mert a karácsony miatt lesz itt még gebasz..

2021. szept. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Nem ismerek olyat, aki az elmúlt 2 évben új kártyát vett volna. Én kb 1,5 éve vettem használtan.
2021. szept. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Morzsi007 ***** válasza:
A kérdés, hogy akkor kik vesznek kártyát a cégeken kívűl, mert hiány az van.
2021. szept. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bitcoin bányászok is...
2021. szept. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is főleg a bányászok és a rájuk spekulálók előre megveszik a gyárból amint kijön még mielőtt a kereskedőkhöz eljutna.
2021. szept. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kozma György ***** válasza:

szia

én kb 1 hónapja vettem videókártyát mert a régi az be halt és nem tudták megcsinált gariba igy vettem egy gigabyte rtx 2070 super gaming oc 3x 240e ért.


tegnap néztem és most 280 ért vannak fent

2021. szept. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!