Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vezeték nélküli billentyűzet,...

Vezeték nélküli billentyűzet, egér, vásárlásán gondolkodok, mennyire jók ezek?

Figyelt kérdés
2008. dec. 10. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Minőségi márkás termékek elég jók! Genius, Logitech,
2008. dec. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Annyiból jók, hogy nem kell a madzagokkal bajlódnod, viszont, ha sokat használod, hamar merül az elem(vagy aksi - ki mit használ) aztán győzzed cserélni benne. Nekünk is van vezeték nélküli egér. Még a duracell is lemerült 4-5 nap alatt...
2008. dec. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én visszatértem a vezetékesre. Igaz, hogy ott a drót, de nem kell tölteni. Párszor előfordult, hogy a legváratlanabb időpontban merült le, és akkor hirtelen kellett új elem. Úgyhogy ha vezeték nélkülit veszel, érdemes mindig tartalékolni elemeket vagy feltöltött akksikat.


-falcon-

2008. dec. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Vezeték nélküli van nekem is, nagyon szeretem, mert egy kicsit távolabbról használom (a fotelból :) ) és sokkal kényelmesebb így. Amikor megvettem, azonnal vettem mellé 2 garnitúra tölthető elemet is, hogy mindig legyen csere, ha kell. Az egérben már cseréltem párszor, hetekig vagy akár 2 hónapig is elvan vele, pedig napi 8-14 órát használatban van aktívan. A billentyűzetben még nem kellett cserélni,pedig már 1 éve használom.


A Duracellt felejtsd el! Ha győzöd anyagilag az eldobható elemet, akkor vegyél Panasonic-ot, mert nagyságrendekkel jobb. Kipróbáltam. De inkább javaslom a tölthetőt, mert nem csak a pénztárcádat kíméli, hanem a környezetet is. Mivel nem termelsz annyi káros szemetet.


Amikor használod, úgy helyezd el, hogy ne legyen elektromos zavarforrás (pl. monitor) a vevőegység és az egér között, illetve a vevőegység és a bill. között, mert engem az elején megszívatott kicsit.

2008. dec. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy Logitech EX110 vezeték nélküli szettem van.

Meg vagyok vele elégedve. Féltem attól, hogy a reakcióideje rosszabb, mint a vezetékesé, mivel sokat játszok autós játékokkal, de szerencsére nem tapasztaltam eltérést. 2 év alatt 3-szor cseréltem benne elemet.

Az egér a két AA-s elemmel több, mint egy hónapig elvan aktív használat mellett.

Az akku vásárlását tanácsolhatom én is. Hosszú távon kifizetődő, nem beszélve a környezetterhelés csökkenéséről.

Labtec, Trust, Technika, Silverline és hasonló márkákat felejtsd el. Genius és Logitech cuccok közül válassz, ha nem akarsz problémákat telepítésnél, illetve használat közben.

2008. dec. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem a munkahelyemen (tervezőmérnök vagyok és számítógéppel rajzolok napi kb. 8-10 órát) hoztak egyszer egy rádiós egeret, hogy az mennyire jó, meg fejlett.


Nekem két fontos tapasztalatom volt:

1. folyton eltűnik a papírok alatt és kereshetem

2. nehéz. Az elem nem tűnik nehéznek, de kb megkétszerezi, háromszorozza az egér súlyát a vezetékeshez képest. Az meg nagyon nem mindegy, hogy mennyit tologatok egész nap.


2 hétig bírtam, aztán lecseréltem egy vezetékesre.

2008. dec. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

én inkább madzagos párti vagyok


vezeték nélküli:

vegyél hozzá aksielemeket és mindig legyen töltve egy pár, ha lemerülne

2008. dec. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!