Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit csínáljak? Ezt írja ki: A...

Mit csínáljak? Ezt írja ki: A grafikus kártyád nem támogatott vagy a grafikus kártya túl régi. Frissitsd fel egy új verzióra.

Figyelt kérdés
Ezt írja ki ha be akarok inditani egy letöltött játékot. Mi a thendő?
2010. aug. 30. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Drivert kellene frissiteni, vedd elő a videoókártya CD-jét.
2010. aug. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószinűleg nem (csak) a driver régi, hanem a videokártya is. Milyen kártya és melyik játék?
2010. aug. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom milyen videokártyám van aszthiszem ati ha van ilyen márkájú de azon belül nemtudom, a gates of andaronnal szeretem volna jelen pillanatban játszani de nem csak azt nem engedi. Lehet ez azért mert pár hónapja újra kellet inditani az egész gépet, és azota nem müködik rajta pár játék.
2010. aug. 31. 07:18
 4/5 anonim válasza:
Nekem se működik és ezek a válszok alapján nem is tudok rájönni xD
2010. okt. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Everest megmondja, milyen videókártya van a gépedben. Ha nincs telepítőd hozzá, akkor a gyártó honlapjáról megkeresed a típusához a driver frissitést és letöltöd.
2010. okt. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!