Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PC +full HD Tv probléma, miért?

PC +full HD Tv probléma, miért?

Figyelt kérdés
pc konfig a követkető:Win 7, 9800 gt, a tévé pedig egy 8-as szériás samsung led tv.közvetlen hdmi kábellel van összekötve a kettő, 1080 és 720 viszont nem jó a kép, teljesen el van csúszva,más köztes felbontásokban jó.Ha a felbontás jó akkor viszont a képbeállításnál vannak korlátok, elvileg azok akkor vannak ha pc input van, ez pedig nem az, hanem hdmi.Vagy az mind1, pcről jön, tehát pc input és szívás van?Lehet egyáltalán pcről normáűlisan filmet nézni, játszani tv-n?
2010. aug. 30. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:
próbáld meg egy más videokártya illesztő programmal pl legujjabbal
2010. szept. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tuttu válasza:

hello.

nekem is full hd-s led TV-m van és nekem is problémák vannak vele...

HDMI kábellel kötöttem össze (1920x1082-ba tolom)

és szellemképes vagy mi mert elcsúszott néhány helyen a kép 1pixelel...

Kicseréltettem a kábelt persze tudtam, hogy nem az a baj... (vagy van kép, vagy nincs digitális jelnél)

A TV-t visszavittem a boltba és ott jó volt, de az Én kábelemmel ott se volt jó...

Szóval videokarira gyannakodtam... átvittem haverhoz és ott is rosz volt... VGA kábelel jó volt, de ha egy játékot indítottam el csúnya volt nagyon...

Elméletileg TV-n HDMI kábelel lehet játszani ha aTv képfrissítés elegendő... Az Én TV-m pikk-pakk mindent tud és jók az adatai mégse működik... : /

SZÍÍVVVVVVÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁSSSSSSSSSSS :(

2011. szept. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!