Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha a webkamerám kábeljét...

Ha a webkamerám kábeljét elvágom, és megtoldom egy 30-40 méteres vezetékkel, és úgy összeforrasztom, akkor annyi vezetékkel már nagyon ronda lesz a kép?

Figyelt kérdés

Ki akarok tenni egy webkamerát a kapuhoz, mert éjjel itt végzik el a dolgukat vasútról érkező emberek. Igen, azt, a nagydolgukat. Szerencsére van közvilágítás, van annyi fény, hogy lássam a webkamera képét. És ez jobb lenne mint kinn várni, hogy jön-e valaki. Minden reggel virradóra ott egy-két kupac, plusz az elhasznált wc papír, vagy papírzsepi.


Csak arra vagyok kiváncsi, hogy ennyi vezetékkel romlik-e a kép minősége, és mennyire?


2010. aug. 29. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél USB kábelt és azzal told meg.Nem olyan drága...
2010. aug. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az usb-t hiába toldod, ha 5 méternél több akkor már nem fog menni

5 m elmegy aktít usb toldóval, az 4-5000 ft

vegyél egy ilyet: [link]

vagy itt tudsz olcso megfigyelö rendszereket nézni

2010. aug. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
usb toldó nem olyan drága? kinek mi a drága,kiszámoltamm ha tescoba veszed az toldó kábelt 18 ezer ft-ra jön ki 30 méter,engem is érdekel ez a téma mert én is szeretek megfigyelni,de ez nekem rohadt drága,engem is érdekelne ha elvágom majd megtoldanám másik kábellel úgy menne e, és kérdező esetleg nem tudsz valamilyen mozgásérzékelős progit webkamra?
2010. aug. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rakj oda egy brutál fényerejű lámpát és kürtöt... és mozgásérzékelő figyelmeztessen, hogy történik valami (persze gombnyomásra indulna a duda, meg a fénykürt, nehogy egész nap a járókelők hülyét kapjanak)
2010. aug. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az AKTÍV usb toldó ilyen drága

ha sima usb toldoval összetoldasz 10-20 méter az összes jeled elveszik


létezik egy ilyen szerkentyű is : [link]

utp-vel toldod meg az usb-t, ez igy müködik, de nem tudom mi az ára

2010. aug. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2010. aug. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a válaszokat, és majd megnézem a linkeket, csak most nincs sok időm.


Az egyik válaszoló kérdezte, hogy mozgásérzékelő programot webkamra tudok-e. Nos, a válaszom nem, mert még nem néztem utána, de jó ötletet adtál ezzel. :) Ha találok valamit, feltétlenül írok.

2010. aug. 29. 17:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!