Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja lehet a projektoromnak...

Mi baja lehet a projektoromnak? Többi lent

Figyelt kérdés
Egy pár éve letett Benq MS510 projektort vettem most elő, bekapcsolás után előjön a Benq felirat a pörgő ventilátorral kísérve, de pár másodperc után kikapcsol, mintha már túlmelegedett volna, el sem jut odáig, hogy jelet fogjon a számítógépről. Érdemes lenne szétszedjem és kipucoljam az esetleges port vagy nem túlmelegedés az oka, hanem komoly szervízt igényel? Köszönöm a tanácsaitokat!

2021. aug. 10. 20:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, most figyeltem meg, hogy valóban pillog néhányat a hőmérséklet jelző LED a kikapcsolás pillanata körül, úgyhogy csak jó volt a megérzésem. Vajon megoldódhat a pucolással? Esetleg van más speciális oka is a melegedésnek?
2021. aug. 10. 20:18
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Ha pár másodperc után kikapcsol túlmelegedés miatt akkor ott szerintem valami komolyabb gond van, pl meghalt a ventillátor. Mindenesetre egy pucolással ártani biztos nem ártasz neki. Mielőtt szétszeded próbálj meg belefújni sűrített levegővel sokszor az is csodákra képes.
2021. aug. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A hibát jelzik a rajta lévő LED-ek. Nézd meg, hogy melyik világít a kikapcsolás után. Ha a TEMP feliratú, akkor túlhevülést észlel, ezért kapcsol le. LAMP feliratú lámpahibára utál. Ennek fényében lehet tovább nyomozni. Ha egyik sem, akkor ventillátor hibára vagy alaplap hibára lehet gyanakodni.
2021. aug. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!