Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pc-t videovagasra, 2d animalas...

Pc-t videovagasra, 2d animalasra és némi játékra (sose voltam gamer, nem izgulok fel minden egyes fps-re még ilyen apróságokra amikre a gamerek érzékenyek) milyen konfigot ajánlanátok? Monitor, periféria mindegy, gépnek mit mondanátok mi kell nekem?

Figyelt kérdés

Mondjuk 450 ezerig, pluszban is jöhet kicsivel felette, de inkább annak örülnék ha talán lényegesen kevesebből is kijönne, nem értek hozzá, ezért lőttem be egy random 450k-t.

Köszi előre is!

(Ja és Intel, Nvidia párti vagyok)


2021. aug. 10. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen videoanyaghoz kellene és milyen gyakori munkára?
2021. aug. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

5-15 perces animációkat csinálnék rajzpadrol, vagdasnam a videókat, szerkesztesek, fotó szerkesztés, heti kb 2-3x8 órában tudnék foglalkozni vele.

Egyelőre 4k-t nem tervezek, csak full hd minőségben dolgozni

2021. aug. 10. 19:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ha intel akkor mondjuk

valami B560-as lap

i5-10600K

2x16GB CL16 DDR4 3600 RAM

egy normálisabb processzorhűtő

legalább 500GB m2 pcie x4 SSD

valami normálisabb tápegység + ház

Ez így durván 270 000 és akkor még marad keret annyi HDD-re/SSDre amennyit szeretnél illetve egy videókártyára. Ebbe már egy használt 8GB-os RTX2060 esetleg 2070 belefér.


Célszerű legalább 8GB-os kártyát venni és lehetőleg minél újabbat a beépített hardveres kódolók miatt.

2021. aug. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!