Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik hardvert kéne kicseréln...

Melyik hardvert kéne kicserélni a számítógépemben?

Figyelt kérdés

CPU: DualCore AMD Athlon 64 X2, 2200 MHz (11 x 200) 4200+

HDD: 140GB

RAM: 2031MB 200MHz

VIDEÓ KÁRTYA: ATI Radeon HD 4550 1271MB

MAG ÓRAJELE: 650MHz

MEMÓRIA ÓRAJELE: 750MHz


2010. aug. 28. 13:02
 1/9 A kérdező kommentje:
(Ezt elfelejtettem odaírni) A YouTube- on akad a videó, és néhány jobb minőségű internetes játék is. A HDD- m ketté van osztva 1 50GB(ezen van a Windows) és 1 90GB.
2010. aug. 28. 13:07
 2/9 anonim ***** válasza:

a netedet

gyenge a net, azért akad a videó a youtube-n meg a netes játék

2010. aug. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
szerintem a gepeddel semmi baj nincs, ahogyan irtad csak az internetes jatekok akadnak, valszeg lassu a neted v ha töltögetsz akkor azis elveszi a savszelesseget.
2010. aug. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

RAM-ot mindenképp vennék, ezt pedig kitenném belőle, mert elég alacsony az órajele, és hiába veszel bele több ramot nemlesz gyorsabb mert az alacsonyabb órajele működik az összes.


Helyügyileg nemtudom hogy állsz, ha neked elég akkor nem kell bővíteni.


A VGA-t én kicserélném, bár ha csak internetes játékokra használod és nem a legújabbakra akkor nem feltétlen szükséges.


Mindenesetre, ha ezeket kicserélnéd/bővítenéd akkor még újabb játékok is futnának rajta. Persze egy oprendszert újrahuzhatnád mert az is dobhat rajta sokat hamár régóta ez van.

2010. aug. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egy másik gép is volt nálunk (de az csak átutazóba sajnos) azon semmi nem akadt. A netem sebessége 3600kb/s.
2010. aug. 28. 13:18
 6/9 A kérdező kommentje:
Az 50GB- os meghajtón 30,4 GB a szabad hely. Ezen vannak a programok, meg a Windows. A másokon 43,8 GB a szabad hely. Ezen vannak a letöltések, játékok, torrentek. Az op rendszerem Windows 7. És a GTA 4- gyel játszok most és nem nagyon akad, pedig nem alacsony grafikán van. De engem az internetes játékok, videók érdekelnek inkább.
2010. aug. 28. 13:22
 7/9 anonim ***** válasza:

Elméletileg semmit. Csinálj lemez töredezettségmentesítést, egy Wise Registry Cleaner-t, nézd meg mennyi fölösleges szemét fut a háttérben, ha meg még mindig nem jó, telepítsd újra a rendszert. Sokkal olcsóbb, mint megvenni holmit.


Egyébként a youtube videók, és flash játékok a processzort terhelik, de mint mondtam, az elég hozzájuk, a problémád szoftveres.

2010. aug. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyébként valamit elnéztél, mert:

A videókártyádat csak 512MB és 1024MB-os változatban gyártják.

A Memóriád valószínűleg 800MHz-es, de minimum 667, ami elég.


Everest-et tegyél fel, és nézd ki abból az adatokat.

2010. aug. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindent :), de most melyik alkatrész a legrosszabb amit ki kéne cserélni?
2010. aug. 28. 13:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!