Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bányászás laptop videokártyával?

Bányászás laptop videokártyával?

Figyelt kérdés

Van egy amd radeon hd 8750m laptop videokártyám, egy i5 4300m mellett. Ezzel mennyire hatékonyan lehetne bányászni, plusz el tudná nekem részletesen magyarázni hogy hogy álljak ennek neki milyen programok kellenek stb. Mert én olyat szeretnék hogy csak pörögjon a gép és hozza a pénzt :D.

Nem baj ha nem leszek tőle milliomos :D

Előre is köszönöm



2021. júl. 1. 21:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
86%
Ez a kérdés egy vicc ugye?
2021. júl. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
nem, a kérdés nem vicc, mert akkor nem tenném fel. nem vagyok az a troll. információt szerettem volna szerezni, nem ilyen válaszokra vártam mint a kedves utolsóé. nem vagyok jártas ebben, ezért gondoltam itt segítenek. de az ilyen válasz helyett, mondhattál volna valami hasznosat is. köszönöm a normális válaszolóknak.
2021. júl. 2. 12:21
 13/17 A kérdező kommentje:

leírná nekem valaki hogy ennek mi a pontos menete? milyen program kell hozzá stb? lehetőleg normálisan :/

nagyon hálás lennék.

2021. júl. 2. 12:24
 14/17 anonim ***** válasza:
71%

[link]


Így néz ki egy kripto bányász rig. Te a kis laptopoddal még az áram költségét sem fogod soha vissza hozni vele.

2021. júl. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Az az ati chip szeriahibas, ha meg eddig nem lett bga hibas a laposod akkor egy raeresztett kriptovaluta banyaszat hamar hazavagna.

Ha meg hasznalni akarod a gepet akkor eszedbe se jusson kinozni iyesmivel.

2021. júl. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2021. júl. 2. 21:24
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Elolvad
2021. júl. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!