Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elbírja a gépem a windows 7-et?

Elbírja a gépem a windows 7-et?

Figyelt kérdés

Gépem:

celeronD 347 @ 3,5ghz

2GB DDR2

AMD HD4650 @ 600/700mhz

Élvezhető, gyors sebességet produkálna a rendszer vagy inkább hagyjam az xp-t?

Windows 7 ULTIMATE vagy HOME PREMIUM vagy melyik a legjobb?


2010. aug. 26. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ultimate jobb de fölösleges.És igen elbírná a géped.
2010. aug. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nos. Attól függ mire akarod használni a gépedet.

A processzor kicsit gyenge amennyiben nem játékra akarod használni. ha csak irodai munkára ,netezésre filmnézésre stb., akkor teljesen rendben van. Ezen a konfiguráción zökkenőmentesen elfutna. Használhatsz két operációs rendszert is. Nekem is van még egy Xp -m (amit alig használok), de ha telepíted akkor az Xp-t telepítsd először.


A legjobb a Windows 7 Ultimate, küldök egy linket aminek segítségével össze tudod hasonlítani a többi kiadással:


[link]


Remélem segítettem.

2010. aug. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem Windows 7 Ultimate van és nagyon jó a mult ban meg teámat egy vírus és simán ki javittota magt
2010. aug. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

Annak ellenőrzéséhez, hogy számítógép készen áll-e a Windows 7 rendszer futtatására, töltse le az ingyenes Windows 7 Upgrade Advisor alkalmazást. Megkeresi a számítógép hardverével, eszközeivel vagy telepített programjaival kapcsolatos esetleges problémákat, és a frissítés előtt javaslatokat tesz ezek megoldására.


[link]


[link]


[link]

2010. aug. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

végül megszereztem egy Home Premium LITE op rendszert, nekem semmi komolyabb hálózati meg egyéb dologra nem kell, csak játszani, böngészni, office, maximum egy kis pascal C és delphi programozás és CAD

továbbá elég régi az alaplapom, elképzelhető hogy nincs támogatott audio meg ethernet driver win7-hez?

2010. aug. 26. 19:41
 6/7 anonim ***** válasza:
simán fog menni én sokkal gyengébb gépen is használtam és jól ment jobban mint az xp
2010. aug. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Win7 Home premium 32 bit Lite Edition-t raktam fel, nagyszerű, nagyon szeretem, gyorsabb mint az xp ^^

köszönöm a válaszokat :)

2010. szept. 6. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!