Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tényleg ki lehet fogni nagyon...

Tényleg ki lehet fogni nagyon olcsón hardvereket marketplace/hardveraprón/jófogáson?

Figyelt kérdés

Egy online "barátom" mondta, h folyamatosan figyelgeti a hírdetéseket és egyből lecsap rájuk.

Nekem valahogy nem megy ez.



2021. jún. 10. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Igen, lehetséges. Például én is árultam olcsón hardveraprón, pont azért, hogy minél előbb vigyék el, mert kellett a pénz. Vitték is, bár volt ami 2 napig is fent volt, mire vevőre lelt. Akinek nem kell a pénz, az inkább hirdeti hónapokig drágán, aztán valaki majd elviszi.
2021. jún. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bár van ami ingyen se kell embereknek, például 2006-os retro alkatrészeket fillérekért se vitték el. Végül összeraktam és beletettem a régi CD-s játékaim, tök jól futnak.
2021. jún. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jártam már jól fejhallgatóval, áron alul pedig nem is akartam venni de annyiért best buy volt(fölig hogy az egyik éppen tönkrement), VGA-vél még januárban amikor egekben volt az ár de jó áron sikerült egy 570-t behúzni szóval figyelni kell és simán lehet venni árun alul termékeket.

Most is néha találok telefont, fejhallgatót, perifériákat de ami persze nem sürgős/nem muszáj azt nem veszem meg.

2021. jún. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#2 Hát 2021-ben már senki nem akar csigalassúságú gépekkel dolgoznj
2021. jún. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 nem is netezni, dolgozni kell az ilyenen, hanem korabeli játékokat, szoftvereket futtatni. Én is ezt csinálom vele, ezek szerint nincs nagy igény a retrora.
2021. jún. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem minden nap történik ilyen, tényleg folyamatosan kell figyelni a hirdetéseket és ha találsz egyet, akkor nagyon gyorsan rácsapni. De szoktak olyanok lenni, akik nem értenek hozzá, nem érdekel, vagy sürgősen eladó és ezért akár jóval áron alul kínál.
2021. jún. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, simán! A vaterát is érdemes nézni, én ott szoktam kincseket találni. Nyilván szerencse is kell hozzá, mert a jó áron kínált jó cuccokat hamar elviszik, de ha naponta ránézel, akkor tuti ráakadsz majd valamire. 😉
2021. júl. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!