Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a külső merevlemez jó...

Ez a külső merevlemez jó lenne ehhez a Tv-hez?

Figyelt kérdés
Szeretnék külső merevlemezt vásárolni LG NanoCell 55NANO793NE tv-mhez és ki is néztem ezt a modellt:Western Digital Elements Portable 2.5 2TB USB 3.0 (WDBU6Y0020BBK) , csak olvastam nem minden tv usb portja tudja elég amperrel ellátni a külső lemezt és az nem tud felpörögni. Szívesen meghallgatnék tippeket is, hogy ha nem ezt akkor milyet vennétek. A felhasználás fő céljai: a laptopon, csak ssd van, ezért minden képet,videót,filmet ezen tárolnék, így hol a tv-ben lenne, hol a laptopban használva.

2021. máj. 26. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az USB 2.0 áramkorlátja 500 mA, az USB 3.0 900 mA. Ezek a HDD-k gond nélkül felpörögnek egy 3.0-ás porton, ha ilyen van a tévében, akkor nem lesz gond. Lehetséges, hogy az eszközben nincs áramkorlát, például nekem egy régi MinDig TV box USB 2.0-ás portján is felpörög gond nélkül, viszont a kábeles box 2.0-ás portján csak kattog, nem pörög fel. Szóval ez lutri, ha az eszköz betartja a szabványt és korlátoz 500 mA-re, nem fog menni, ha viszont nem figyeltek erre, vagy direkt hagyták ki, menni fog.
2021. máj. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az lg tv-m tökéletesen kezeli mindkét wd külső vinyómat.
2021. máj. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Ha tudod csatlakoztatni, akkor nincs miről beszélni.
2021. máj. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is működik lg-vel.
2021. máj. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem menne mègse akkor ha van egy Y usb kábeled akkor a másik felèt ami csak tápra van dugd bele egy usb-s telefontöltőbe. Èn is így használom az èn tv-mmel a külső lemezeim mert ha nincs bedugva a +táp akkor nem kapcsolja ki a tv a lemezt mikor kikapcsolom hanem csak kattogtatja megállás nèlkül. Így meg ahogy kikapcsolom a tv-t kb 5 másodperc ès kikapcsolja a lemezt is.
2021. máj. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!