Ha a procim 1.06ghz-es, akkor feljebb lehet emelni valahogy az órajelet, és a feszültséget, hogy gyorsabb legyen?
Figyelt kérdés
#proci, #laptop2021. ápr. 28. 20:13
11/12 anonim válasza:
Gyorsabb ssd mehet bele illetve több memória is ezt a kettő tudod bővíteni vagy esetleg egy újra telepítést is meg ejthetsz bár nem tudom hogy az celeron proci hogy nem sz@rja magát össze ha csak 1 firefox is meg van nyitva mivel nem tudom pontosan hogy meddig boostol de mehetne akár 4 ghz-ig is attól még 1-1 szál ami már édes kevés ha tényleg csak egy kis netezős filmezős gépről beszélünk is..
12/12 A kérdező kommentje:
Windows 7 home premium alatt szépen megy explorer 11-el, vagy chrome-mal. A boostolást csak azért fondoltam, hogy vigyen több játékot is, mivel csak egyszerű játékokat visz most(gta sa, nfs u2, lfs, half life 1,2, call of duty 1), de amúgy youtube videót 480p-vel simán viszi.
2021. ápr. 29. 10:36
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!