Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik konfigot vegyem meg?

Melyik konfigot vegyem meg?

Figyelt kérdés

Számítógép vásárlásán töröm a fejem. Itt az alábbi 2 konfiguráció ami például szóba jöhet. Kinek mi a véleménye róla? (Ja, és egyértelműen játék célra használnám, max keret a gépre 160HUF)


[link]

[link]


2008. dec. 5. 22:33
 1/6 anonim válasza:
100%
A Qwerty-t nagyon dícséri egy évfolyamtársam (végzős informatikus), azt mondta, már a második gépet veszi tőlük, és nagyon megbízhatók, nem megy csakúgy tönkre, nagyon jó helyről hozathatják az alkatrészeket. Szerintem ő biztos a Qwerty-t ajánlaná. Ő is szeret játszani. Nekem szűkösebb volt a keretem idén, úgyhogy az én új gépemet össze kellett vadászni, de ha van rá kereted és nem értesz nagyon hozzá, akkor ezt a verziómat nem javaslom :-)
2008. dec. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a pcx-eset ajánlom ha a kettő közül kell választani, jobb proci, szerintem jobb alaplap, mert a gigabyte tuti nam megy egyhamar tönkre, mondjuk asus sem rossz... de gigabyte mégis más:D
2008. dec. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a másodikat venném, azzal hogy videokártyának inkább Radeon 4830 vagy 4850et választanák.
2008. dec. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

9600GT/9800GT helyett semmiképp sem jobb egy 4830. Még a 4850 esetleg a 9600GT helyett.

A PCX-es erősebb gép, de gyengébb a videokártya. Ahhoz a procihoz kevés lesz a 9600GT, Ahhoz kéne inkább a 9800GT vagy egy Radeon HD4870. Viszont akkor az ára is ugrik még. Én azt mondom, hogy nem éri meg az a +17e-t, vagyis marad a Querty.

Mindkettőre Vistát ajánlok, a 4GB memóriát egy XP nem tudja kihasználni (olyan 3.3-3.5GB-t fog látni).

2008. dec. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Qwerty Platinum-om van rajta Vistával kíválóan működik, játék szempontból is, a videókártya miatt ezt ajánlom.
2009. jan. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nehogy vistát vegyél!!!!

az egy rakás szar!!!!!

2009. dec. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!