Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen egeret, billentyűzetet...

Milyen egeret, billentyűzetet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sikeresen eláztattam a billentyűzetem, szóval szükségem lenne egy újra. Egy Trust Tecla volt, szóval hasonló szinten gondolkozom.


Szempontok:

- Vezeték nélküli desktop legyen.

- 10.000 környékére gondoltam.

- Legyen megbízható. A Trust egerének görgője elég hamar elkezdett rosszalkodni, a billentyűzet sokszor nem érzékelte, ha egyszerre 2 billentyűzetet nyomtam be. Szóval olyat szeretnék, ahol ilyenekkel nincs gond. (Akár márka tippnek is örülnék.)

- Örülnék, ha az egér is jó lenne. Kézreálló, jó görgővel, jó vagy állítható dpi-vel, esetleg extra funkciógombokkal. (Játszom néha, nem tudom, hogy ez mennyire számít.)

- A billentyűzeten örülnék legalább egy némító médiagombnak.

- Ha úgy van, akár 2 hetente is cserélgetem az elemet, de jó lenne, ha nem kéne. A Trust-nél elég volt 1-2 havonta cserélni.

- Magyar billentyűkiosztás.

- Mindenképp csak 1 portot kelljen a gépbe dugni.


Extrák, amik jók lennének, de gondolom ebben a kategóriában nem kapom meg és nem fő szempontok:

- Örülnék, ha világítós lenne a billentyűzet.

- A vízállóság is jól jönne... :D


Rendelés szempontjából emagra vagy mediamarktra gondoltam. Esetleg interspar.



2021. ápr. 20. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Szürke egeret és 3ezer gombos kínai billentyűzetet ajánlok. ;)
2021. ápr. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom! Termeszetesen ment a piros kez.
2021. ápr. 21. 00:54
 3/6 anonim ***** válasza:
16%

Szóval egeret és billentyűt is akarsz vagy most az elázott billentyűzetet cserélnéd le?

És egyesével szánnál rá 10k-t vagy egyben a kettőre?

Nem mindegy :D


Trust termékek közül biztos hogy még a kettőt egyszerre is meg tudod venni 10-15 környékén.

2021. ápr. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
12%

Magyar, világítós, vezeték nélküli, búvárkodás közben is müködjön, olcsó, csöndes, kézreálló, megbízható legyen...


Tippelhetek? Te a Marsról jöttél.

2021. ápr. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vezeték nélküliből csakis Logitech. Nézd meg a kínálatot és vedd azt, amelyik a legjobban tetszik. A megjelölt árkategóriában nem fogsz olyat kapni, ami minden felsoroltat tud.
2021. ápr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#2 te de gonosz vagy, miert varsz segitsget akkor?


[link]


nyomd a pirosat ugy elobb lesznek periferiaid

2021. ápr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!