Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Körülbelül hogyan történik az...

Körülbelül hogyan történik az adathelyreállítás és mennyibe kerülhet?

Figyelt kérdés
Az előző laptopomat kb. 4 évig használtam, haldoklott is egy ideje, és már éppen azon voltam, hogy kinézem az újat, elkezdtem lementegetni az adataimat, de pont az utolsó adag előtt (jellemző), mikor bekapcsoltam, nem töltötte be az xp-t, mert nem találta a win32-t(? - nem értek hozzá :( ). Próbálgattam indító cd-vel, próbáltam F12-vel, meg stb. (már 3 hónapja volt, annyira pontosan nem emlékszem), de semmi. Csak újraformázással lehetett volna megmenteni. Logikusan nem akartam, mert voltak rajta még cuccok. Szakember annyit mondott, hogy "rekkelni" kéne (fog. sincs, ez hogyan megy), mert a winchesterrel van gond. Nem sikerült. :( Pár word doc viszont nagyon kéne (most derült ki), és helyre kellene állíttatnom valahogyan. Lehet-e csak dokumentumokat vagy képeket, vagy egyáltalán hogy megy ez? -- Egy abszolút hozzá nem értő személy
2010. aug. 21. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:

hát szerintem nem olcso de ......

[link]

2010. aug. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem döglött a winchester, és csak adatmentés, akkor ha ötezernél többet kérnek, küldd el őket a p!csába, de komolyan. Ha meghalt a vinyó (fizikailag hibás), akkor drága lesz. Ha csak a partíció halt be, akkor se kéne drágának lenni, egy-két progi végigfuttatása kell, és szinte minden visszanyerhető (volt már, hogy a rég elfelejtett házi, "nem közkincs"-et sikerült megtalálni :D).
2010. aug. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a merevlemez nem sérült...

Egy linux live CD-röl vagy egy HirensBoot lemezröl bootolva (ezek a cd lemezröl inditják az operációs rendszert), keresd meg az edetokat, és mentsd át, másold egy pendrivera.


Linux

[link]

[link]

Hirens

[link]


Letölteni - CD-re kiirni(TAO-ban) - rendszerindítás a cd-röl

2010. aug. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*edetokat = adatokat
2010. aug. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, mindegyik nagy segítség volt!
2010. aug. 22. 09:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!