Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen használt laptopot...

Milyen használt laptopot vehetnék kb 50ezer Ft-ig?

Figyelt kérdés
Anyukámnak szeretném karácsonyra,aki adminisztratív munkájához használná. Sokat túlórázik és nagyon gyenge pc-vel dolgozik az irodában, egyik legrégebbivel, még USB-t sem tud használni, hogy otthon folytathassa a munkáját. Nekem Gericom van, de gondolom azok drágák, mert én 4 éve vettem 300ért, viszont nagyon elégedett vagyok vele. Hasonlót szeretnék, de mondom word, excell... irodai használatra, tehát nem kell, h erős legyen. Köszönöm szépen!!! (Nő vagyok és szőke, nagyon nem értek hozzá... ;) azért kérdeztem itt)
2008. dec. 5. 09:58
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ha valakinek van új géppel kapcs jó véleménye 80ezerig jöhet. :) köszi
2008. dec. 5. 09:58
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. amit vettem tavaly karácsonykor 100e-ért, azt most megkapod olyan 50-60 körül használtan.

És internetre/filmezni/ kisebb játékokra még most is alkalmas. Én mondjuk azzal kezdtem, hogy raktam bele még 512MB RAM-ot.

(Intel Celeron 530@1.73GHz, 512Mb, 80GB, 15,3", GMA950, DVD író)


Sok sikert a laptophoz!


B.P.

2008. dec. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Használt gépben megbízhatóak a Dell laptopok, én azt vennék.
2008. dec. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem használtat ne vegyél. Nem lehet tudni, hogy milyen állapotban van az akkumlátora, ha meg azt újat kell venni, akkor az nem 2 fillér.
2008. dec. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Szerintem is jók a Dell laptopok. Nyugodtam vehetsz használtat , újra nincs mindenkinek pénze. Legjobb lenne valami ismerős számítógépes segítségét kérni a beszerzéshez, sokan ilyenkor ha újat vesznek a régit beszámoltatják.
2008. dec. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az igaz, ha fontos az akkumulátor, inkább újat vegyél!

Ha hálózat nélkül akarod használni, akkor fontos az aksi állapota. Jobb az új gép ekkor.

Egy utámgyártott akku kb 15 E Ft, gyári kb 20 E Ft.

Ha az aksi nem fontos, vehetsz márkás használtat. A DELL valóban megbízható a használt gépeiben is. Tapasztalat...

2008. dec. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
használt laptopot is lehet garival venni, én 44ér vettem tök újszerű német billes FSC amilo c1110d-t, 1,6 centrino proci, 40 giga vinyó, 512 videó, 64 ram, akku 3 óra. olcsón bővíthető, 256 mb ram pluszba 1000 ft volt. ilyesmit ajánlok neked is. lehet még venni.
2008. dec. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
elírtam 512 ram és 64 videó de nem mintha számítana.
2008. dec. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igaz! Általában három hónap garanciát adnak a használt gépekhez, ha boltban veszed. A Budagyöngye Bevközp-ban vett egy ismerősöm gépet...ajánlom, de nézz körbe a neten.

[link]

2008. dec. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm szépen a válaszotok! A Budagyöngyébe elnézek és érdeklődöm tovább. Mindenesetre jó, ha bírja 2-3 órát az aksi, igazatok van, és elsősorban akkor a Dell gépek után érdeklődöm! Köszönöm!!!!
2008. dec. 6. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!