Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laggol minden, segítség?

Laggol minden, segítség?

Figyelt kérdés

Régebben írtam egy kérdést, hogy laggolnak a játékok (Például akár gta 5 nagy grafon, pubg lowon, battlefront full lowon úgy hogy nem megy mellette semmi a gépen.) Nos tanácsoltátok páran az afterburnert, így futtattam. Átlagba lowon 70-80 fps-em volt, de néha eszméletlenül ledroppolt 1-2-3 ra is akár. Képeket mellékeltem a konfigról. Esetleg új gép kellene? Ha igen, mit cseréljek?

[link]

[link]

[link]

[link]


Afterburner amikor fps drop volt: [link]



2021. márc. 24. 18:02
 1/4 A kérdező kommentje:
(i5 3470s, 1060 3gb, 8gb ram)
2021. márc. 24. 18:03
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Milyen felbontason jatszol? Milyen az oprendszer? Ha win10 akkor a legfrissebb (20h2)? Driverek frissek? Lehet letakaritanam a vga drivert dduval es ujrahuznam.

Hattertar mi? Hdd vagy ssd? Ha van hdd is a gepben akkor 100/100as a sentinel szerint, illetve rovid onteszt alatt sikeres a teszteredmeny? Arra akarok itt ravilagitani hogy nincs fejhiba?

Tap minosegi darab es eleg "eros"?


Azt hiszem ennyi kerdes eleg elsore.

2021. márc. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a ram lehet kevés akár de egy újra telepítés se árthat. Mikor volt utoljára újra telepítveM
2021. márc. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Memóriát én is javasolnám. De első sorban egy memtest 86-ot futtass!


Illetve a HDD-n kapcsold ki a virtuális memóriát!

2021. márc. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!