Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Creative Zen X-Fi Wifi-s mp4...

Creative Zen X-Fi Wifi-s mp4 lejátszóval hogyan tudnék netezni?

Figyelt kérdés
Aki ilyet használ vagy tudja hogy konkrétan hogy lehet, annak köszönöm a válaszát előre is:)
2010. aug. 17. 23:43
 1/5 A kérdező kommentje:
végig csináltam mindent ami a leírásban van de csak "Csatlakozás a hálózathoz..." feliratot látok hosszú percekig és semmi egyéb:S
2010. aug. 18. 00:31
 2/5 anonim válasza:
2010. aug. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Hy én is ilyen készüléket tervezek csak a 8gb-os wifi nélküli verziót. Olvastam róla egy tesztet anno egy kis részlet a mikor a wifijét tesztelték:


Végül a nagyképernyős Creative különlegességét, a vezeték nélküli kapcsolatot vizsgáltuk meg.

Az X-Fi a 802.11b/g szabványokat támogatja.

A Wi-Fi-t ki is kapcsolhatjuk, ha a helyzet úgy kívánja, ezt a készülék Repülés üzemmód-nak nevezi.

Az Online menün belüli Médiaszervert elindítva megindul a keresés. Ha talált szervert, máris csatlakozhatunk rá.

Ha nem nyílt a hálózat, egy kis billentyűzeten bepötyöghetjük a jelszavát, az sms-íráshoz hasonló módszerrel.

Sikeres belépés után máris böngészhetjük a szerver tartalmát.

Megnyithatjuk a fájlokat közvetlenül, de le is tölthetjük a belső memóriára őket.

A másik lehetőség online tartalmak letöltésére a Creative MediaBox.

Itt különböző témákra osztva (mint üzleti, oktatás, szórakoztatás) találhatunk rengeteg audió és videóanyagot, tv-csatornák podcastjait és sok minden mást.

Csak egy Wi-Fi-s internetkapcsolatra van szükség hozzá, és indulhat a böngészés.

Még egy érdekes funkciója van ennek a már amúgy is nagytudású szerkezetnek. Ha sikerült csatlakoznunk egy hálózathoz, és a megfelelő helyen regisztráltunk a Creative.com-on, online chatelhetünk a gyártó saját üzenetküldő rendszerén ismerőseinkkel.

Saját avatart is kreálhatunk magunknak.

Jópofának tűnik, de ezen a billentyűzeten nagyon lassan és nehezen lehet írni.

2010. aug. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem sikerül sehogysem kapcsolódani.:S

akárhogy próbálom a videó alapján is.

az lehet a baj okozója h nem router adja a netet hanem laptopon állítom be hogy sugározza wifivel?

2010. aug. 19. 21:55
 5/5 anonim válasza:
Valószínűleg az a gond! Nekem eddig két telljesen egyforma netbook között is csak egyszer sikerült az ad-hoc hálózatot életre kelteni, szerintem az a lejátszó nem támogatja ezt a csatlakozási módot. ):
2011. szept. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!