Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új videókártyát szeretnék de...

Új videókártyát szeretnék de nem tudom milyet? (lentebb)

Figyelt kérdés

ATI Radeon HD 4870em van és ettől egy kicsit jobban szeretnék,de Nvidia-t. Játékra kellene. Vagy maradjak az ATInál? Mikor Nvidiam volt az jobban bevált.

Köszi a válaszokat előre is!


2010. aug. 17. 22:06
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nvidia van a játékokra kitalálva nekem is az van nagyon állat. Ha van pénzed feltétlen vegyél nem csalódsz.
2010. aug. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
áá mindkettő videókártya game-re van kitalálva. ez olyan kérdés mint a ps3-xbox360 kérdés. két qrva erős cég jó termékekkel, igazából nézz ki egy hasonló árú atit és nézz róluk teszteket. amelyik jobb azt vedd.
2010. aug. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

[link]

Vedd meg ezt, bármitől jobb! :))

2010. aug. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én nem vennék jobbat, ugyanis a mostani VGA-d minden játékot full grafikán visz, márha megvan a megfelelő CPU és RAM. De ha eladod, engem érdekelne az ára :D
2010. aug. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A válasz írója 0%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:00


Te már egy elöző kérdéshez is írtál hasonló baromságot.

Ugye te voltál?


Kérdezőnek: Mennyi pénzt adnál ki rá?

2010. aug. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
50ezer körül,annál nem nagyon van rá több pénzem.
2010. aug. 18. 11:05
 7/13 A kérdező kommentje:
Ja és ha veszek újat ezt természetesen el fogom adni :) Talán még garancia is van rá,nem tudom mikor vettem és mennyi garancia van hozzá. Árat sem tudok most mondani,de majd ha meglesz az új visszatérhetünk rá :) El kell még adnom pár régebbi cuccot a gépemből hogy összejöjjön a pénz :P
2010. aug. 18. 11:07
 8/13 anonim ***** válasza:

Mondj már egy játékot, amihez nem elég a HD4870, kösz.


Ja, hogy csak a nyáladat verni jöttél ide, hogy neked nem elég a 4000-es sorozat teteje, mert akkora májer vagy.

2010. aug. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Ez volt az első válaszom, jó érzés hogy így köszöntik az újakat.... Üdvözöllek mély barátsággal 10:20perc!
2010. aug. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha egyszer baromságot írtál, hogy köszöntsön? A 9800 gx2 egy áramzabáló szutyok, nem véletlen, hogy már régóta nem gyártják, ráadásul vele egy árban erősebb kártyát kapni, ami új és garanciális.
2010. aug. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!