Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot, netbookot...

Milyen laptopot, netbookot ajánlotok? 15L

Figyelt kérdés

Karácsonyra laptopot vagy netbookot szeretnék kérni. Beszéltem a szüleimmel és azt mondták rendben van..

De kikötöttek egy határt : 110.000 Ft Félek, hogy ennyiért nem kapok jó minőségűt.. nagyon jó lenne ha wi-fi is lenne benne mert iskolába is használnám meg otthonon.


2010. aug. 17. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Mer' az iskolába honnan lesz wifi?...

Netbookot nem ajánlok, nagyon kicsi a teljesítménye, ahhoz képest drága. Amúgy nem annyira sokkal többért már lehet kapni egy rendes, jó laptopot, ami a kis netbookhoz képest egy erőmű...

2010. aug. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
109-ért például mostanában reklámoztak egy jó laptopot, már nem emlékszem hol. Ne félj, relatíve jó már mind. Ha nem, akkor is garanciális. És tényleg, netbookot ne vegyél, gyenge, kicsi (alig lehet olvasni rajta), rossz rajta gépelni, és nincs rajta optikai meghajtó. Wifi meg már mindben van.
2010. aug. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Írd össze, hogy egészen pontosan mire használnád. Mi az, ami feltétlenül szükséges, mi az, ami jó ha van benne és mi az, ami nélkülözhető. Aztán ennek tudatában nézzétek végig a piacot. Az én laptopom kb 70e volt és tökéletesen megfelel, pontosan azt tudja, amire szükségem van, jó minőségű, strapabíró. De mondjuk nem futna el rajta egy 3d-s tervezőprogram - amire viszont nincs is szükségem.

Ha csak netezel, akkor érdemes lehet netbookban gondolkodni. Pár év alatt úgyis elvaul, akármilyet vesztek meg, szóval nem muszáj kiadni feleslegesen sok pénzt. Már 50-60 ezer környékén lehet jó netbookot venni, annál többet szerintem nem is érdemes kiadni. Esetleg vegyetek hozzá egy nagy monitort filmnézéshez.

2010. aug. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és az olcsó, gyengébb márkákat kerüld, azokkal eléggé meg lehet járni. Én a Dell-hez ragaszkodom, mert iszonyú strapabírók, leesett már meg minden, mégis ok a gép, iletve még a hp jó választás, ezekkel tuti nem járod meg. Viszont kissé drágábbak is, mint a többi gép.
2010. aug. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mivel lány vagy, ezért gondolom nem akarsz GTA 4-et futtatni, de a 110 szerintem kevés ahhoz, hogy olyat kapj, ami kitart melletted, és nem 10" képernyője van. (igaz mondtad, hogy netbook is jó, de hidd el, hogy ha csak az az egy géped van, akkor nem igazán kényelmes.)


Ez 9000 forinttal több, próbáld megbeszélni a szüleiddel, hogy ebben OP rendszer is van, nem kell még 30k-t rááldozni, egy W7-re.

Tehát ez: [link]

Itt találod meg: [link]

Rögtön a legelső, Lenovo IdeaPad G550L.

2010. aug. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy pl.a mi gimnáziumunkban szinte mindenhol van Wi-fi, a tanári az 1. emeleten van de onnan átsugározódik a 2.-ra is.
2010. aug. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 25ezerért láttam netbookot itt:

[link]

De úgy látom, hogy baj van, tegnap még jó volt. Aug. 20.-áig ennyi, utána 45ezer.

2010. aug. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!