Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv emberek van egy kis...

Kozma György kérdése:

Üdv emberek van egy kis gondolom és bemtudom hogy gari vagy ez ilyen? van egy sapphire radeon rx 5700 xt 21293-01-40g ilyen vidikarim és a mem MHz kb 2 hónapja ugrál 1720-1746 között régen tartotta az 1750 et stabilan.

Figyelt kérdés

próbáltam régebbi driver ugyan az a legújabbal is


meg olyan érzésem van mintha gyengült volna a kártya.



2021. febr. 20. 08:10
1 2 3
 11/22 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Es mint monitorozol folyamatosan?


hogyan valtoznak Hz ek?


Amit csak kiir olyan kellene ami limiteket is jelzi meg mindent hogyan ugralnak es az alajan lehet gondolkodni


mellette tobbi hardvert is erdemes szoftveresen, feszultsegek proci, alaplap

es lehet kovetkeztetni

egy alsokatos vagy meg aljabb tapnal pedig nem kell csodalkozni

2021. febr. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

tápom thermaltake smart pro rgb 750w


nezem az értékeket és minden jó csak a vga memora MHz je ugrál jatekok alatt 1740-46 között


ha nem játszok akkor 1735-46 között

2021. febr. 20. 10:06
 13/22 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


ha C kategoriasrol van szo az sem elegj jo

foleg ha a D kategoriasrol...


Pontositani kellene valahogy, ha van kodja azzal es rakeresni neten

de fentebb ilyesmi nincs


TT bol es/vagy RGB sbol is van magasabb kategorias, legalabb B-katost erdemes valasztani es hasznalni ilyen vga alatt


mas kerdes hogy te (es masok) mit is gondolsz errol


megint mas hogy tapot belehet meretni szakikkal rendesen

Ilyen tap eladhato kis veszteseggel foleg garival


termeszetesen lehet mas a gond, vga val is lehet valami


lenyeges amit nem irtam hogy atlag fps t es min fps t is figyelted regebben es most?

mennyire valtozott? Rosszabb arannyal mint a Hz valtozas? (mivel az elenyeszo...)

2021. febr. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
fejből a, tapom 80+bronz
2021. febr. 20. 11:00
 15/22 A kérdező kommentje:

az fps figyeltem regen is meg most is meg minden mást is


ma megnezem az rise of tomb raider nel mas jateknal kb 5-7 fps el kevesebb et mértem

2021. febr. 20. 11:02
 16/22 anonim ***** válasza:
Az energiahatékonyság besorolás, semmit sem jelent minőségre nézve, de mindegy, továbbra is a blower hűtés a gondod.
2021. febr. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
akkor garancia?
2021. febr. 20. 11:37
 18/22 anonim ***** válasza:

Nem, az nem garanciás indok, hogy blower hűtőset vettél.


Vagy húzol fan curven ahogy írtam és talán elég hűvös lesz nagyobb boost órajelhez, vagy undervoltolsz, vagy kézzel feljebb húzod az órajelt amekkorára akarod.

2021. febr. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#17 milyen alapon es mire?


"blower hutes" biztos szoszerint nevetnenek sokaig


Hz re hivatkozas? fejcsovalas lenne ra max a "gyogyir"


tapra se hivatkozhatsz ezek alapjan garijara


szoval mire gondoltal?


en arra amit irtam ha valoban a jatek minoseg is romlott es nem csak mert bebeszeled magadnak akkor valamivel gond van, minosegi tapra valtas sosem jelent veszteseget es problemat

ezt eladod foleg ha garis minimalis veszteseggel, uj se veszesen draga 40ezereeseeknel is mar boven meglehet alni hisz sok A kategorias vagyis felsokategorias tap van de 30-40 kozt is van valasztek


vga valtast most nem tudnad megoldani, mostani hasznalt es uj piaci helyzettel tisztaban vagy nem?


mivel lenyegeben referencia kari nem? Ezert azt tudod tenni hogy hutest cserelsz rajta, de ezzel a garanciaja ugrik...


lenyegeben tehat szerintem jobban jarsz a beletorodessel, legalabbis egyelore

vagy a haz megjobb huteset probald megoldani valahogy

illetve neten azt irtak hogy ilyen "blower" nel a hazban valahogy beallitanak ventiket hogy segitse legaramlasat


Mar ha ez a gondja a hutese...


most olvastam #15 -t 5-7fps az eleg jelentos azert, bar 120-144 hez aranyitva vagy 30-60 hoz?... mert nem annyira mindegy


de erre se lehetne hivatkozni sajnos

2021. febr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#18 +1

igen, nem irtad milyen porgesen van venti ha emelheted emeld, ez ugyis hangos ha jar, igy mindegy ha meghangosabb, es piszkalgatni is lehet, de hogy huzza fel ha ugy meg osszeomlana az rosszabb nem? Ahogy alulfeszt se feltetlen birja osszeomlas nelkul

2021. febr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!