Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mekkora a baj ha a Playstation...

Mekkora a baj ha a Playstation 5-ben rezegnek a tekercsek?

Figyelt kérdés

Ma vásárolt gép, de sajnos nálam is azonnal előjött ez a coil whine dolog, ha a menüben vagyok semmi gond, amit beindítok egy játékot elkezd zümmögni. Ha kilépek a menübe azonnal elhalkul, de amit vissza megyek a játékba elkezdni. Tudom reprodukálni akár mikor szóval nem a venti adja ki ezt a hangot. Kb 3 méterről is lehet hallani egy teljesen csendes szobában azt a halk rezgő hangot.

Akkor ez most gyári hibás lenne? Egy idő után tönkre is tud menni tőle? Esetleg zárlatot is okozhat? Biztonságos így használni?


Fél évet vártam mire nagy nehezen sorra kerültem, így garanciába még cserét sem tudok kérni mert nem kapható a gép.



#rezgés #tekercs #coilwhine
2021. febr. 5. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
A coilwhine csak idegesítő, de semminek nem lesz tőle semmi baja. Az én Vega 56-om is csinálja újkora óta (azt hiszem 2 éves), köszöni, jól van.
2021. febr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Engem igazából nem is a hangja zavar hanem hogy miért búg, mert ugye elvileg nem kellene neki még is csinálja.
2021. febr. 5. 21:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden generáció első verzióiban van valami idegesítő hiba, amit egy év múlva újragondolnak és javítanak. És nem csak te jártál így, nyugodj meg! Engem konkrétan jobban zavarnak a 40.000 ft-os játék árak, mivel a fizetésem inkább csökkent 2021-re, nem pedig megduplázódott...
2021. febr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Milyen 40 ezer forintos játékok vannak?

27.500 a digitális meg 27.999 (vagy olcsóbb) a dobozos, főleg a használt.

Ez szerintem elég messze van a 40 ezertől.

2021. febr. 10. 09:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!