Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nemrég raktam össze a gépem,...

Nemrég raktam össze a gépem, és mikor bekapcsolom elindulnak a ventillátorok, és 2mp múlva kikapcs. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Tápot cseréltem nem volt jó, cmos clear megvolt. Fura mert 1x nem kapcsolt ki de 0 volt a kép. Teljesen új az alaplap ezért nem értem.

2021. febr. 2. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
A bios támogatja a processzorodat?
2021. febr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valamelyik komponens rossz. Vedd ki egyesével, ahol elindul, azaz pörögve marad, az utoljára kivett komponens a rossz. Kezdd a videókártyával, majd a háttértár, ramok, végül a proci. Ha egyik se, akkor maga az alaplap a rossz.
2021. febr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi 1es, elvileg nem támogatja, legalább is az asrock listályában nincsen benne, üsse meg a gyász :(
2021. febr. 2. 23:15
 4/8 anonim ***** válasza:

Legközelebb ha ilyen kérdésed van akkor egy konfigot is írj mellé, gyorsabban meglesz a válasz mintha a sötétben tapogatóznánk.


Boztos hogy nem támogatja? Socket stimmel? Megfelelo generációkhoz megfelelő chipsettel rendelkező lapot választottál és mégsem támogatja?

2021. febr. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ja okés a konfig lemaradt :D

Igen 100% hgy nem támogatja, a socket jó de a generáció nem.

2021. febr. 3. 09:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak nem a tipikus intel 1151 v1 és 1151 v2?
2021. febr. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Dede xDD legalább így 10kval olcsóbb lett. :D
2021. febr. 3. 14:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagy szemétség volt ezt így megcsinálni az intel részéről, az biztos. Felhasználóellenes.
2021. febr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!