Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miert megy tonkre minden eger...

Miert megy tonkre minden eger amit a laptophoz veszek? Milyet vegyek hogy megmaradjon vegre?

Figyelt kérdés

Az osszes eger amit eddig vettem tonkrement szinte par honapon belul. Volt olyan ami 1-2 hetig tartott. Olyan is volt hogy elkezdett hibasan kattintani, pl duplat, tehat hasznalhatatlan lett. Probaltam wireless egeret, zsinorosat, mindegyik tonkremegy.

Milyet vegyek hogy megmaradjon vegre es jol mukodjon? Marka, ar?


2021. febr. 1. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Hát mit csinálsz szegény rágcsálókkal, hogy ennyire fogynak?

Nekem van 30 éves egerem is itthon és még működik is. Pedig kicsi koromban oda-oda csaptam játék közben.

Egyszer áldozz rá, hogy valami drágább egeret veszel.

Ha az is tönkremegy, akkor vegyél a legolcsóbb egérből egy szatyorral, hogy legyen otthon tartalék és cserélgesd.

2021. febr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Media Marktbol vettem meg draga helyekrol megse birta semeddig. Semmit nem csinalok veluk.
2021. febr. 1. 15:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy tapasztaltam, hogy a gagyi egerek azok, amik tönkremennek. Én egész nap számítógéppel meg egérrel dolgozom, mégis ami most van (Logitech M280) már vagy 5 éve bírja, különösebb kopás sincs rajta. Szerintem még 5 év simán benne van jelen állapotában. Pedig úgy gondolom (nem ismerem az egérpiacot), hogy ez még nem is egy különösebben high-end cucc. Bár az is igaz, hogy én elég finoman kezelem.
2021. febr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is egy 15 éves olcsó Logitech egerem van... kemény 800dpi. Nem izzad nagyon a kezed?
2021. febr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mégsem, Genius. A billentyűzet Logitech.
2021. febr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!