Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri megvenni az alábbi...

Megéri megvenni az alábbi használt laptopot?

Figyelt kérdés

Skypeolásra és netezésre kellene a szüleim részére, meg ha néha hazamegyen akkor a sulis dolgaimat tudjam megnézni.Szóval nem játékra kell....


Erről mit gondoltok?

[link]



#laptop, spype
2021. jan. 29. 22:34
 1/3 anonim válasza:
Próbálj egy kicsit alkudni belőle. Amúgy, ha nincs semmi hibája, akkor szerintem nem rossz. Gyors lesz. :)
2021. jan. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Turismo ***** válasza:

Nekem is pont ugyanilyen laptopom van, csak nekem nem 8 hanem 6Gb RAM van benne. Lassan 8 éves lesz, cseréltem benne egy SSD-t azóta mintha egy új gép lenne. Szerintem nem rossz vétel, mint ahogy az első is írta próbálj meg egy kicsit alkudni belőle és nem lesz csalódás! Egy új rendszer kell majd rá és már használhatod is!


Üdvözlettel: Turismo

2021. jan. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megfelelő. Ssd, 8gb ram. Ezek jó adatok.

Az i3 proci gyenge. (Lehet, hogy cserélhető, de nem ír pontos típust)


Az alacsony felbontású kijelző sem túl jó. De el lehet boldogulni vele.


Dedikált GPU jó dolog volt mikor új volt, mostanra viszont ugyanúgy gyenge a mai dolgokhoz, mint az integrált. Tehát egy felesleges dolog, ami bármikor elromolhat, és gondot jelenthet. Valószínűleg áthidalható, ha bekrepálna. Illetve addig előny, hogy saját memóriája van.

2021. jan. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!