Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem jelenik meg alul a...

Miért nem jelenik meg alul a Realtek ikonja? Ahol tudom állítani a hangszínt meg stb.

Figyelt kérdés

Le töltöttem az alaplap oldaláról a realteket, de nem jelenik meg alul. Ezelőtt ott volt, csak újra kellett rakjam a gépet. Valahonnan letudom tölteni azt a verziót, ami kirakja alulra? Mert fontos lenne.

Alaplapom: Gigabyte z270x Ultra-Gaming

Rendszer: Windows 10 64bit verzió: 1909 (OP rendszer buildszáma:19363.1198)



2021. jan. 19. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
A Vezérlőpultban ott van a Realtek HD hangkezelő. Elindítod, majd rögzíted a tálcán és ismét ott lesz alul.
2021. jan. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ott sincs.
2021. jan. 19. 21:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor nincs telepítve a Realtek driver. A Windows alapból Intel-es driverrel működteti,azzal is működik, csak így nincs beállítási lehetőség és lehet nem is szól olyan jól.


Eszközkezelőben meg tudod nézni, hogy milyen illesztőprogram van hozzá telepítve jelenleg.

2021. jan. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*Inteles driverrel - Microsoftost akartam írni bocs.
2021. jan. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!