Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megakad az egér, majd lefagy...

Megakad az egér, majd lefagy a kép, és fekete képernyő?

Figyelt kérdés

Gépem adatai:

Ryzen 5 1600AF

4x4GB HyperX 3200MHZ Ram

RX570 8GB Asus ROG Strix

FPS HyperM 650W M

MSI GAMING PLUS MAX alaplap


A problémám: Teljesen random hogy 4. vagy 20. indításnál, de előjön az,hogy mikor belépek a windowsba, az egér lefagy, de utána megy, majd megint kicsit magakad, megint működik, aztán mikor megnyitok egy alkalmazást vagy ilyesmit akkor lefagy véglegesen a kép, majd fekete kép és semmit nem csinál a gép. Újraindítás segít neki, utána tökéletesen működik bármiféle probléma nélkül. Próbáltam már újrapasztázni a procit, kivenni a kártyát, visszatenni, Windowst újraraktam , drivereket frissítettem stb. Biztos,hogy szoftveres a gond. Korábban játékok közben is csinálta ezt, de megoldottam azzal,hogy kikapcsoltam a Fast Bootot, azóta csak ez a jelenség van jelen. A jelenséget azóta tapasztalom, mióta ezt a kártyát beletettem a gépbe. Gondolkoztam garanciáztatáson, de emiatt biztos hogy nem cserélnék meg semmi sem, ráadásul hónapokig tartana. Szoftveres gond lesz, de vajon mi lehet?


2021. jan. 19. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Előtte milyen kártyád volt? Nem lehet, hogy a mostani karid drivere akad össze a jelenlegi driverével? Igaz újraraktad a winfost, de probáld meg a displaydriver uninstallerrel leszedni a drivert, aztán rárakni a legfrissebb nem béta változatot. Hátha...
2021. jan. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rx460 sapphire volt, leszedtem dduval is, az sem segitett sajnos :/
2021. jan. 19. 16:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Üdvözlöm!


Kérem szedje ki az egér "golyóbisát" és öblítse el Hypos (boltban lehet vásárolni) vízben, majd fülpálcikával törölgesse meg a golyóbis helyét az egér testében. Ezt követően helyette vissza a golyóbist, fordítsa rá a golyóbis tartó bajonettzárat, majd az egere ismét működni fog!


Kérem ne keverjük a számítógép perifériáit össze a belső, fő alkatrészekkel, mint például processzor (ami a számításokat végzi). Ha az egere nem működik, akkor először azt kell megvizsgálnia.


Üdvözlettel,

Szaki57

2021. jan. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jézus gatyája
2021. jan. 24. 23:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!