Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Be quiet pure base 500dx nevű...

Be quiet pure base 500dx nevű alaplapba szereltem be egy b450 tomahawk max alaplapot de az alaplap jobb szélén, ahol a ramok helyezkednek el, teljes jobb oldala kb 2 miliméterrel a távtartóktól magasabban volt, miért?

Figyelt kérdés
Nem feküdt rá a távtartókra mint a bal szélére illetve közepére. Nagy gondot jelent ha úgy lefogattam, van egy minimális hajlás, amit csak oldal nézetből lehet észrevenni. Egyáltalán, hogy van ez egy 40 ezer forintos lapnál?
2021. jan. 7. 12:39
 1/8 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=e72kZCn_tJA

Na megtaláltam ezt a kakát, 6 perc 10 másodperctől mondja. Ugyanez a gondom.

2021. jan. 7. 12:48
 2/8 A kérdező kommentje:
illetve nem, ez egyébről beszél, bocsi hülyeséget linkeltem.
2021. jan. 7. 12:49
 3/8 anonim ***** válasza:

most mi van? kicsit zsszevisszás lett, amit írtál.


Görbe az alaplapod?

vagy valami kitüremkedés van a házon?


rendesen a helyükre raktad a távtartó csavarokat? tudod mik azok a távtartó csavarok?

2021. jan. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

12:55

[link]

2021. jan. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
becsavartam összesen 9 db, baloldalt 3, középen 3, jobb oldalt 3. Na most a jobb oldali távtartó csavarok tetjén nem éri el az alaplap alja, hanem van 2 mm rés, ugy hogy a többi csavaron fekszik rendesen.
2021. jan. 7. 14:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Kijjebb csavarod a távtartót...
2021. jan. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az mondjuk gáz... behorpadhatott a ház belseje? kicsit meg kell rúgdosni, aztán ráfeszül majd szépen
2021. jan. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem tudom horpadt volna, mert én bontottam ki a csomagolásból és ugy bántam vele mint a porcelánnal. Amúgy kintebb csavartam és így jó lesz remélem. Egyébként nem hinném lenne valami problémája ha úgy is üzemelne, pl videokártya lap pár év alatt olyan görbére hajlik mint egy kocsitető és mégis megy.
2021. jan. 7. 20:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!