Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártya vásárlásnál mire...

Videókártya vásárlásnál mire érdemes figyelni?

Figyelt kérdés
Neztem egy msi gtx 660 videokartyat, megneztem kompatibilis a gepemmel meg minden, de eddig nem volt videokartyam. Mire lenne erdemes figyelnem ilyen hasznalt kartyanal? ( tudom, regi kartya, de jo aban van, es ugy erzem engem kiszolgalna. )

2021. jan. 4. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Táp egységed tudja e biztosítani a megfelelő áramellátást neki. Illetve, hogy a processzor kihajtja e, mert lehet bottleneck belőle, de ezt a kártyát ki kellene tudnia hajtani. Használtan ezt a kártyát nem nagyon használták bányászásra, egyedül a ventilátorokra kell figyelni, hardveraprón olyantól vegyél aki jó értékeléssekkel rendelkezik.
2021. jan. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem sokkal drágábban lehet használtan gtx1050-et venni, érdemes azért szétnézni.

Amire oda kell figyelned, hogy a tápod elbírja, illetve hogy hogy legyen 6pin-es tápcsadid.

2021. jan. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

igazándiból a legfontosabb szerintem hogy kérdezz rá szakértői fórumon (prohardver - milyen videokártyát..?). vagy akár itt...

hogy ne csak a kompatibilitás legyen rendben, hanem tényleg jól válassz a gépedhez. nyilván ez most az olcsó kategória, de van azért választási lehetőség itt is.


szükségünk van egy gépkonfigurációra

meg az árkeretre

illetve a felhasználásra


igazándiból nagyon nem... nincs rajtuk néznivaló. Hűtést úgysem veszik le neked, de ha igen, akkor melegítés nyomai sem fognak látszódni, ha nem használtak adalékot... ha fluxszal gányoltak, akkor az talán feltűnhet, na az a tilos vétel. de ilyet úgysem mutat az eladó. használt kártya vásárlása mindig lutri. ha nincs rajt a garimatrica, az is lehet simán csak egy újrapasztázás miatt.


amit javasolni lehet, hogy hardverapro vagy más olyan oldalon nézelődj, ahol van értékelési rendszer. ha megbízható az eladó, akkor kisebb az esély az átverésre.

2021. jan. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!